Jump to content

Ebay Siparişlerimiz

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 350
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

20

• OveRMinD

95

• MuRDoC_111

66

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

İşte benim beğendiğim ayak dinlendirme zımbırtısı buydu. Yoktu bir ara ebayda ya da ben bulamadım. Ama bu satıcı yeni, sağlam adamlarda var mı, ona bakmak lazım. Bir de açık artırmada fiyatı abarmış biraz. Normalde 10 dolar diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

304 feedback iyidir Enes, bi de %99,7 pozitif...

Ben genelde 2000 ve üzeri feedbacklilere dadandığım için az geldi bana ama haklısın 300 adam atacak değil ya :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mersi lakin o fiyat nedir öyle ? Ben dün Migrosta gördüm metal pedal setleri, tabii sol ayak yeri yok ve üstünde Mazda3 falan yazmıyor, her markaya olur demişler, üçü bir arada 10 ila 20 lira idi fiyatları modeline göre... Sanki üstünde Mazda veya Axela yazıyor da her arabaya binen eğilip yazısına mı bakıyor bunun?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Biz bu kadar konuşacağımıza, bu işi yapalım yaa. İşin karı önemli değil. Amerikadan topluca getirtip azar azar satsak diyorum. Parasını karşılayıp cüzi bir kar ile yapılamazmı MazdaClubTR yi geliştirme ve yaşatma vakfı adına ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan senin tanıdık gümrükçü vardır, o yüzden bişey diyemiyorum ama mala göre değişiyor. Daha doğrusu mal bedeli üzerinden yüzde alıyor gümrükçüler. Onun haricinde getirdiğin malın %18 KDV'sini de ödüyosun. Başka da bişey yok, mal değeri pek yüksek olmadığı için gümrükçünün taban fiyatı uygulanır, tabi o da 50 ytl diildir, muhtemelen bi kaput parası daha verirsin :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan senin tanıdık gümrükçü vardır, o yüzden bişey diyemiyorum

Ne alaka Okanım ya..

Küçükağa direk Dışişleri müsteşarından bitirir işi. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dışişleri müşteşarı karışamaz, gümrük müsteşarı karışır o işlere ama Volkan düşmedi o kadar daha. Koskoca Tüzmen varken, müsteşarla mı konuşacak :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Dışişleri müşteşarı karışamaz, gümrük müsteşarı karışır o işlere ama Volkan düşmedi o kadar daha. Koskoca Tüzmen varken, müsteşarla mı konuşacak :tey:

:2funny: :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan Abi karbon kaputa alternatif olarak belki böle bişeyde düsünebilirsin; autoexe panjurla birlikte kaputtaki V bölümünün içinde kalan yerler siyaha boyanmıs..

image00019um2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

resimdekide öle abi sanırım dimi ???_boya dedim ama kaputun üstündeki siyahlık pek boya gibi gelmedi bidaha bakınca

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...