muzur_velet

Arka Cam Rezistansının Soketi Koptu

merhaba arkadaşlar

geçenlerde hoparlör takmak için arka paneli sökerken, dikkatsizce davranıp rezistans soketini koparmışım. internetten çok araştırdım, kimi lehimle olabileceğini kimi ise bu soketin tamir kiti olduğunu söylüyor. böyle bir olay başına gelen ve çözümü bulan varsa cevabınızı bekliyorum

Edit: Başlık imla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu konuyu açmadan önce bashettiğiniz konuyu okumuştum ama paroblem aynı değil, siz rezistans teli üzerine yönleniyorsunuz benim derdim ise rezistanslara elektriği getiren soket. yine de teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer kırık varsa lehim tutar ama komple oturdugu yerden çıktıysa onun hakkında söyleyebilceğim birşey yok malesef..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ankarada bu iş iyi yapacak dediğiniz bir yer varmı peki? birde bu tamir kitleri var ne derece sağlıklı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dibindeki bakır alan duruyorsa, bir havya biraz lehim teli, kendiniz bile halledersiniz. olmadı bilen bi elektrikçiye gidin, 5dk da hallederler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ankarada büyük sanayi(iskitler de) titiz oto radyatör var oraya götürdüm, adamlar lehimledi, çalışıyor çok şükür. ama para alırken biraz insafsız davranıyor. o kadar lehime 25 tl aldı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya komple cam değiştirmeniz gerekseydi ? Geçmiş olsun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya komple cam değiştirmeniz gerekseydi ? Geçmiş olsun..

bende kendimi öyle motive ettim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar acil yardim lutfen arka camin rezistans kablolari camdan ayrilmis ve kimse yerine yaleyim kaynagi yapamiyor camin degismesi gerektigini soyluyorlar bunun baska bi caresi yokmu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşinin ehli bir elektrikçi belki sorununu çözebilir, tabi görmeden buradan yazmakla olmuyor...

Geçmiş olsun, kolaylıklar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Saol dostum iste problem orada kimse ugrasmiyor yapamayiz diyorlar kendim bi cozum bulmam gerekiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben araçı aldıgımda aynı sorun bendede vardı bi kaç elektrikçiye gittim yapamayız dedi leyimi yada yaparız ama cam çatlar ise masraf bize ait olmaz dedi camcıya gittim 20tl ye cama bişey olursa masraf bizim dedi lehim attı ve çalıştı aslında çok basit bişey ama işin içine cam girince insanın gözu korkuyor benımde korktugu gibi. oto camcılarını gez derim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.