murataslan

Mazda3 Kalorifer Sıcaklığı Artmıyor (04-09)

Arkadaşlar merhaba 3 gündür 2005 mazda 3 dinamik kullanıcısıyım.klimadan auto tuşunu sağa çevirmeme rağmen sıcak hava alamıyorum.araba içi sıcaklığı olarak hep 17.5 dereceyi gösteriyor,auto tuşunu sağa çevirince bi değişiklik olmuyor bu dereceyi artıramıyorum galiba donacam bu gidişte yardımlarınızı bekliyorum.ayrıca fan çalışıyor fanda problem yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürederim... yarın beka mazda servisine gidecem umarım halledebiliriz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

beka servisinde konu çözüldü klima düğmesindeki tel kopmuş 10 dakikada yapıldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
:) Geçmiş olsun havalar buz iyi yırtmışsınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende de benzer bir sorun var. zaman zaman artıyor derece. yetkili servise gittim yenisi takım olarak 1.200 TL ye satılıyor dediler. tamiri mümkün müdür? yoksa bende beka ya mı gitsem :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O tuşta değil de sol tarafındaki fanın kademesini arttıran tuş bazen tepki vermiyor. Hafif sağa veya sola doğru mehillendirip çevirince düzeliyor. Sanırım tuşta bir tutarsızlık var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşte o kısmın nasıl söküldüğünü bilmiyorum hemşerim. Cevap için çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.