Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Vites Topuzu Soyulması

SeRcAn35
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar, sizlere birşey danışmak istiyorum; 2010 model 22,000 küsür km de ki aracımın vites topuzu elimizi koyduğumuz yer soyulmakta, böyle sorun hepimizin araçlarında var mı ? kullanılan deri çok kötü olduğu anlamına mı geliyor? garantiden değişitiriliyor mu değiştiren var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimkinde en ufak bir deformasyon yok. Belki yüzük varsa elinizde ondan olabilir, genel bir sıkıntı olduğunu tahmin etmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimkinde en ufak bir deformasyon yok. Belki yüzük varsa elinizde ondan olabilir, genel bir sıkıntı olduğunu tahmin etmiyorum.

Hayır yüzük yok,  zaten yüzük olsa dahi bir etkisi olmaz çünkü bize doğru olan ön tarafta soyulma var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim araçta soyulma oldu fakat yüzük' ten dolayı tabi ben çözümünü buldum direk oradaki soyulan kısmı çıkarıp soymak daha sportif görünüm kazandırıyor ben baya tırstım yaparken ama çok güzel durdu benim fikrim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda değiştirmişlerdir. Normalde değiştirmezler aracınızın yılı ve Km si açısından yetkili servis müşterisi olduğunuzdan sizi kaybetmek istememişlerdir. Buna benzer bir durumu şikayetvar.com da bulabilirsiniz Direksiyon derisinde soyulma olmuş ama çözüm bulamamış yetkili servis tarafından. Bazı insanları avuçları elleri çok terler ter asitli bir vücut atığı olduğu için deriye zarar verir. Bunu bırakın aracı temizlemeye veriyorsunuz neyle siliyorlar ne malzeme kullanıyorlar meçhul. O yüzden burada garanti beklemek biraz bizler için lüks oluyor. Ama size hayırlı olsun herkese bu jesti yapmaz servisler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra ...

Herkese merhaba , forumda daha önce açılmış direksiyon derisi soyulma veya vites topuzu ile ilgili açılmış konuları gördüm ama kesin bir sonuç alınmamış. 2012 model mazda 3 için vites topuzu derisi soyulan ve buna orjinal çözüm bulabilen var mı ? servise sorduğumda dışarda yaptırın gibi bir cevap aldığım için konu açmayı gerekli buldum .yardımlarınızı bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28.05.2016 at 23:55, alpulusoglu :

Herkese merhaba , forumda daha önce açılmış direksiyon derisi soyulma veya vites topuzu ile ilgili açılmış konuları gördüm ama kesin bir sonuç alınmamış. 2012 model mazda 3 için vites topuzu derisi soyulan ve buna orjinal çözüm bulabilen var mı ? servise sorduğumda dışarda yaptırın gibi bir cevap aldığım için konu açmayı gerekli buldum .yardımlarınızı bekliyorum :)

Direksiyon soyulma işine çözüm olarak, deri boyası öneriliyor. Bu işlemi bende uyguladım, gayet şık ve ucuz yollu oldu. Aynı uygulama acaba vites topuzunda işe yaramaz mı ? 

Bu siteden şu ürünü satın almıştım. Bu arada fotoğraf paylaşabilir misiniz ? 

http://www.ayakkabimalzemesi.com/urun/derby-deri-mont-koltuk-direksiyon-boyasi-100ml-su-bazli/839

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim 14000 de aldığım, şu an 31000 deki guzunun da vites topuzu soyuldu, direksiyon temiz ama logo soyulmakta. Vites topuzundan elini indirmeyen birinden aldım sanırım aracı, aldığımdaki soyulmadan daha fazlası olmadı çünkü. Hâla garanti kapsamında benim araç, garantiden halledebilir bir durum mudur sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, İlhan :

Direksiyon soyulma işine çözüm olarak, deri boyası öneriliyor. Bu işlemi bende uyguladım, gayet şık ve ucuz yollu oldu. Aynı uygulama acaba vites topuzunda işe yaramaz mı ? 

Bu siteden şu ürünü satın almıştım. Bu arada fotoğraf paylaşabilir misiniz ? 

http://www.ayakkabimalzemesi.com/urun/derby-deri-mont-koltuk-direksiyon-boyasi-100ml-su-bazli/839

tabi hocam yarın en kısa zamanda paylasıyorum kuzuyu nxt yapıp uykuya yatırdım da bıraz :) hocam tabıkı yarınkı fotografta gorulecektır bende uzerıne boya yapılabılecek derı kalmadı bıldıgınız soyuldu yaban ellere vermekte ıstemedım sımdı kuzumu yaptırmak ıcın 

29.05.2016 at 15:22, Mehmet Özdemir :

benim aracımda herhangi bir deformasyon yok. yukarıda bir arkadaş garantiden değiştirildiğini yazmış.

hocam benım ellerım asırı terledıgınden dıreksıyondakı logo da soyuldu plastı dıp yaptım zaten sımdıde vıtes topuzu :/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...