NoooFearrrr

Kontak Spreyi

arkadaşlar bir ustanın önerisi üzerine elektrik sistemini koruması vede ateşlemeyi artırması için su geçirmez kontak spreyi aldım ama genede sizlerle paylaşıp fikrinizi almak istedim kullanını konusunda nasıl davranmalıyım.

Edit: Başlık imla

post-5789-141695285676_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nerelerde ve ne amaç için kullanılıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim anladığım kadarıyla elektrik bağlantı yerlerinde kullanılıyor ve su geçirmemezlik sağlıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o zaman kaliteli bişey ise eger motor yıkamada kullanabiliriz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

motor yıkamada bunu kullanmayın bu sadece distiribütör buji kabloları vede ateşleme sisteminde oksitlenmeyi ve nemi engelleyip daha iyi iletkenlik sağlayan bir kimyasal motor yıkmak için özel yıkama spreyleri var süperhelp vede spreyvay olarak bakının.:)

bu sipreyin kullanımı çok basit ilgili parçalara sıkıyosun  zaten hemen kurumuyor bir süre bekleyip takıyosun örnegin distirbütör tırnaklarını vede tevzi makarasını temizledikten sonra distribütör kapağına vede tevzi makarasına skıyosunuz biraz bekleyip takıyorsunuz illa çok kurumasına gerekyon bir saat içinde zaten kuruyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.