Guest mefuhan

Bu Arabaya Kafayı Takmış Vaziyetteyim !!!

Bu konuda 27 ileti var

Şahsi fikrim, fiyatı bence iyi, harbi masraf yapmış, hakkını vermek lazım, ufak bir güzellik yapılırsa ben olsam kaçırmam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kadar ıvır zıvırla beraber çok yüksek değil,. Ama Ben kaplama araba almam, nedeni ni sorarsan vuruğu çiziği vs.. en iyi gizleme yöntemi sanki Abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kadar ıvır zıvırla beraber çok yüksek değil,. Ama Ben kaplama araba almam, nedeni ni sorarsan vuruğu çiziği vs.. en iyi gizleme yöntemi sanki Abi.

Güzel bir bakış açısı..

Mesut Abi bencede yapılan emeğe göre iyi fiyat ama şöyle 38 e düşse tadından yenmez :)

Yapmıyor mu indirim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok be kardeşim yapmıyor...

O halde Kadir Abi'nin taktik fiyat verip geri çekilmek satıcak olursa gelir zaten satmıcaksada bulunmaz hint kumaşı değil sahibine fazla öz güven gelmesin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araç sahibi de siteye üye idi. Bir ara yazmıştı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bunları hiçbiri yapılmayacak şeyler değil. Standart bir araç alıp sen de yavaş yavaş yaptırabilirsin hepsini.. Kaplama konusuna da Ediz gerçekten güzel bir bakış açısı getirmiş. Haklı da.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda, yeni kasadan itibaren (en azından ben öyle biliyorum belki daha eski de olabilir) dijital servis kaydı tutuyor ve bir veri tabanında birleşiyor. Dünyanın neresine götürürseniz götürün yetkili servis ise dijital kayıtlarını bulubilirsiniz. Bu kayıtları isteyin araç ne zamanlar hangi işlemler için servise gitmiş. Bunun haricinde tramer'den kaza raporu sorgulayın. Yeni araçlarda pek hata ile karşılaşılmaz diye düşünüyorum. Kullanıcı eğer kaza yaptı ise kendi cebinden yaptıracağını tahmin etmiyorum. Onun haricinde ek yerleri kontrol edilerek kaza olup olmadığı incelenebilir.Çizikler için bir şey diyemeyeceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

belki kaplatmadna önce foto çekmiştir. biz olsak çekriz, farkı görmek için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

belki kaplatmadna önce foto çekmiştir. biz olsak çekriz, farkı görmek için.

Bana zevk için kaplanmış gibi geldi ama babamdan alıyor olsam yine serviste expertiz çıkartırdım :) Eğer dürüst bir satıcı değilse çiziği olan bir fotosu olsada yok der...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

psikolojik olarak rahatsız eder. aldatmaya yöenelik hareket... açık açık söylese belki ama...çıt kabullenmek zor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baban duymasın bunu.. :D

Duysa "aferin oğlum sen olmuşsun artık bilinçlisin" der :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyat konusunda söylediği bir rakam var mı yoksa inadım inat satıcı mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.