MazdaClubTR

Kasım Sonuna Kadar ÖTV Farkı Mazda'dan

Mazda’nın prestijli  modellerinde fiyatlar değişmedi…

Mazda’nın prestijli modelleri  ÖTV değişikliği öncesi anahtar teslim fiyatlar ile satışa sunulmaya devam ediyor.

Mazda, ÖTV değişikliğinden oluşan fark için başlattığı satış kampanyasını Kasım ayı sonuna kadar devam ettirecek.

ÖTV artışını değerlendiren Mazda Genel Müdürü Nurkan Yurdakul: “Son gelişmeler doğrultusunda müşterilerimizin artıştan etkilenmemesi için fiyat listemizi değiştirmiyoruz. Mazda Türkiye olarak ÖTV artışından kaynaklanan fiyat farkını prestijli modellerimiz olan Mazda 6, Mazda CX-9’da yansıtmama kararı aldık. Anahtar teslim fiyatlarımız Ekim başında açıkladığımız şekilde geçerliliğini koruyor.”

25.10.2011 tarihinden itibaren geçerli olan kampanya 30 Kasım 2011 tarihine kadar geçerli olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

BMW 320 de yaptı sanırım ama Ekim sonuna kadar, Kasım sonuna kadar yapanı henüz duymadım Mazda dışında  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

alıp plaka takmadan zammı bekleyip sonra  satışa mı çıkarsak :D :D :D

Sinekten yağ çıkartmaya çalışmak bu olsa gerek :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

MX-5 Mazda'nın prestijli modellerinden değilmiş demek ki.. :D Burdan o çıkıyor..

daha çok an itibarıyla stoklarda MX-5 olmamasıyla alakalı bir durum sanırım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok ben alamam . Ama hayranım yani ayrı mesele :P buraların havaları miks5 için uygun değil . Ben arabada bile cam acmıyorum ki fazla toz yutmayayım . Convertible alırsam kesin astım olurum bu memlekette :D

1.5 sormamın nedeni satışlarını artıracağını düşünmem . Etrafta biraz mx5 görelim yani :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet bir deo sıkıntı var . Sabah kavşakta 3 tane yeni kasa 520 gördüm . O yüzden 520'den soğudum :) sanki bedava dağıtıyorlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim arabayı park ettiğim sokakta 6 tane Audi A6 oldu, benimki ve birde 2001 model sw olanı quattro gerisi düz 1.9 yada 2.5... Çok moralim bozuldu, işin gıcık yani 2 tane gri sw a6 arka arkaya, diğer 2si bi köşede yan yana ötekide gelmiş benimkinin yanına parketmiş.. :sopa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

japoncuyuz diyip alman pesinde kosarsan bu olur. hani arkadan itisti bilmemneydi :) Keske mazda alsaydin en azindan ozel bir araban olurdu :D

2004+ lara param yetmedi, aşşası olanlar hor kullanılmış. Bulamadımda gtx gtr turbolu ve öfkeli birşey.. Parça sıkıntım olmaz 4x4 dizel full donanım gibi seçenekler cazip geldi.

Arabayı aldım aradan 1 hafta geçti, sonra herkese cazip geldiğini gördüm pişman oldum :D Neyseki benimki sedan ve diğer sedanlardan (donanımsız ve quattrosuz) lardan daha iyi duruyor.. züğürt tesellisi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Quattro bulmusuz bunamayalim :P bir gün herkes Fenerbahçeli olacak diye feneri bırakalım mı yani :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu sitenin çalışanlarını gerçekten tebrik ediyorum, mazda-tr'de böyle bir haber halen yayınlanmadı, bence burası resmi siteden daha iyi, daha aktif çalışıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.