Sign in to follow this  
Followers 0
esesmaniac

Mazda 3 makyajlı kasa 2012 sanırım Almanyada çıkmış

Arkadaşlar sky motorlu mazda 3'lerin kasalarında makyajlanacağı söylentisi vardı ve bugün auto.co.uk sitesinde gezinirken bir adet makyajlı 2012 model sıfır mazda 3 gördüm.linkini paylaşıyorum.sanırım 2012de bizim araçlarda makyajlı gelicek.

(konuyu nerede açacağımı bilemedim yanlış yerde ise lütfen taşır mısınız ? )

http://auto.co.uk/markt/autobild/img/1/id/308/offerid/109131128/cOffset/13/Mazda-3-2-0l-MZR-DISI-150-PS

araç 2.0 motor fakat almanya sitesinde makyajlı 1.6 motorda  görünüyor hatta yeni alman broşürleri hep makyajlı kasaya göre. bknz : http://www.mazda.de/showroom/mazda3/ebrochure/

bir yanlışımız varsa affola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hatta amerikada sky motorlar satılmaya başlanmış sanırım.kasada makyajlı.amerika önemli değil  ,çünkü daha önceden yeni modeller çıkıyor avrupaya göre , ama avrupada satılmaya başlandıysa bizde de yakında satılır gibi  geliyor.amerikan linki : http://www.mazdausa.com/MusaWeb/displayPage.action?pageParameter=modelsSpecs2&vehicleCode=M3S

fiyatlara bakmayalım moral bozmaya gerek yok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bir tane bilen yokmu arkadaş ? astra cosmoya kapora bıraktım bugün akşam bi geldim birde ne göreyim.bayi 2 gün önce bi gelişme olmadıgını söyledi şimdi facebookta şu afişi gördüm.bile varsa kaporamı yakıcam.arabamı değiştiricem bu konunun üstünde durmamın sebebi bu arkadaşlar.

post-4539-141695285743_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bu arada Mazdausa sayfasını çok beğendim, güzel tasarlanmış, yapınca oluyor :hi:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.