Jump to content

323 Familia Parça fiyatları

teccol
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda kullanıcıları zarar görmesin diye paylaşımda bulunmak istiyorum. Bunları yeni aldım güncel fiyatları yani

NKG buji : 25 tl

Japan Buji kaplosu : 70 tl

Triger Seti: 50 tl

Termostat : 25 tl

Fren balataları : 40 tl

Motor alt ön takoz : 45 tl ( bu biraz pahalı olabilir )

Devamını arkadaşlar yazabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

japon 70 tl sanmıyorum ama kac aydan berı arastırıyorum lantıse duzgun bı kablo bulamadım japon dıye seıwa verıyorlar pıyasada oda japon degıl ve kotu bı kablo bıtane u.s.a  buldum onu taktım  seiwadan ıyıce 2 ay önce  ngk sıparısı verdım hala gelıcek ngk gelınce orjınalınden daha iyi (bence) bir kablo takmıs olucam inşaallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

2 ay önce  ngk sıparısı verdım hala gelıcek ngk gelınce orjınalınden daha iyi (bence) bir kablo takmıs olucam inşaallah

kaça alıyorsun ngk yı?

imkanın varsa ebay dan al ;)

[smg id=6511]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kaça alıyorsun ngk yı?

imkanın varsa ebay dan al ;)

[smg id=6511]

mustafa abi ebaydan baktım turkıyeye gonderısı olan yok orda 30-40 euro arası kadır abıylede gorusmustum adem ustaya o getırmıstı belkı getırtebılır dıye gelen gıden kımse yok dedı  bende ngk turkıye dısrıbutoruyle ırtıbata gectım ısrarla ngk ısteyınce ılgılendıler saolsunlar ozel olarak tek getırtıyorlar 2 ay oldu ama adamlar basta soylemıslerdı uzun surebılır dıye senın bu fotograftakıler ordegınmı ?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Hayır Ördeğin değil, PiGme'nin.

Adem'in kabloları da bulan benim ama onunkiler Ngk değil, Bosch.

Kadir sağolsun halletti alım işlerini.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayır Ördeğin değil, PiGme'nin.

Adem'in kabloları da bulan benim ama onunkiler Ngk değil, Bosch.

Kadir sağolsun halletti alım işlerini.

onun 323tekı kabloları mavı gorunce ngk sandım markasına hıc bakmadım  az once ngk dan aradılar kablolarım gelmıs 98 tl dedıler  ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mustafa abı resımdekı kabloların  yanındakı bujı kutusumu ntk yazan hepsını ebaydan mı getırttın malıyetı ne oldu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...