Sign in to follow this  
Followers 0
Guest premirek

Bakım Kampanyası Hakkında

arkadaşlar ben ekim ayında mazda 3 dizel almıştım. bu ay içerisinde bakım hediyesi veriyorlar. bu durum ben ve benim gibi ekim ayında alanlara haksızlık değil mi? yetkililerle görüşsek bu sorun çözülebilir mi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pek haksızlık değil. Ben de vergi indiriminde aldım aracı. Sonra alanların çoğu haksız durumda o zaman.

Mazda iki senedir Nisan veya Mayıs aylarında bahar kampanyası düzenliyor ve %20 indirimli bakım sunuyor. Bu kampanyayı takip edebilirsiniz.

Hayırlı olsun bu arada yeni aracınız. Tabi yine de şansınızı deneyin. Aldığınız yer veya Mazda iletişim hattı ile görüşüp siz de bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sizin ilk 10 bin bakımı gelinceye kadar servis kampanyası kesin çıkar zaten mazda da bu arada yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah. BU arada bende de 2011 sedan mazda 3 dizel var. 18 binde 20 bin bakımı yakaştır bende takip ediyorum kampanyaları.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teşekkürler. mazda iletişim hattına ulaştım  isteğimi genel müdürlüğe iletiler bir kaç gün içerisinde yanıt vereceklermiş. m3 dizelin bakım peryodlarıda değişik. 10000 yağ, 20000 yağ filtrelervb. bakımdan anladığım doğru mu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

      Arkadaşlar biraz önce telefonuma gelen mesajda,  Mazda Antalya servisi Mepaz mart ayı boyunca ücretsiz chack-up,  beraberinde işçilik ve yedek parça da %10 inidirim taahütünde bulunarak bir kampanya başlattığını bildirmektedir, Antalya'da vede yakın illlerdeki Mazda kullanıcıalarının bilgisine sunulur.

    Randevu  : 0.242.340.22.37  ve  38

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.