FUDİ20

Mazda 3 Impressive Arıyorum

selamın aleyküm arkadaşlar uzun zamandan beri araç araştırıyorum nihayetinde honda civic premium modelinde karar kılmıştım 2012 43.250 ye bıraktılar pazarlık masasında bi abim mazdadan bahsetti herkeste olduğu gibi bende de 2.ci eli yok kanısı yerleşikti o yüzden hiç incelememiştim ama şimdi tam bir mazda 3 hayranı oldum.geçen ay 46 bin lira olan aracın fiyatı düşer bekle dediler dün yeni fiyatlar gelmiş 2012 lere 52 bin lira diyorlar bana göre çok  2010 2011 impressive sedan,manuel vites renk olarakta beyaz veya gümüş gri tercihim satmak isteyen arkadaşlar olursa görüşelim.birde öğrenmek istediğim bu aracın seriliği bende daha önce 2000 motor hdi citröen vardı o araçtan sonra mazda nasıl gelir bilemiyorum denizli mazda da otomatik vites var test aracı manuel olmadığı için denemedim.ama araç özellik ve görünüş olarak süper kalitede ortada fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim saygılar mazda dostları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, burası tanışma bölümüdür. İlk mesajlarda sadece ad ve meslek bilgileri girilmelidir. En kısa sürede ilk mesajınızı düzenlemeniz gerekir. Aksi durumda forum kuralları gereği konu silinir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.