volcano80

Satılık 2004 Mazda 3 Dynamic AT

çok üzülerek sahip olduğum mazda3 dynamic aracımı satılığa çıkartıyorum. ekonomi yapmam gerekmekte o bu yüzden dizel otomatik bir araca yönelmem gerekiyor. 

aracım temiz servis bakımlıdır. km110 binde.gecen sene burada yazmıstım hatta konu da açtım ufak kaza yaptım. on tampon ve kaput değişti. aslında kaput değişmeyebilirdi( kaskodan oldugu ıçin ve boya çatlar korkusu ile  değişmesine karar vermiştim)

istediğim fiyat 23900 . detaylar ve fotolar ilgilenen arkadaşlara pm olarak atılacaktır. kazanın resimleri de mevcut. henüz başka yerde ilan da vermedim.

kısaca arac hakkkında

mazda3 dynamic at, titanyum gri, servis bakımlı, ön tampon ve kaput değişti. arka tampon (benden önceki sahibinin yaptığı kaza)  boyalı,2.sahibiyim,servis bakımlı ve çalışmayan aksam yok. istenilen yere gösterilebilir.

Edit : Başlık imla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracım dun satıldı. mazda nın 2 eli yok dıyenlere  :tey:

dizeller pahalı. uygun yeni kasa otomatik imp veya touring arıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim.

6 gun bile değil aslında, ilanı pazartesi sabah girdim,o.sonra aktive oldu,ertesi gün baktılar aldılar ancak noterde mesai bitimiydi hemde ufak eksiklik çıkınca(trafikteki bilgilerimde) ertesi güne kaldı ,toplamda 36 saatte satıldı arabam. sonradan acaba fiyatı düşük mü yazdım diye düşünmedim değil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.