Efebey

Nissan Samuray ını Güncelledi

Şanzımanı geliştirilen 2012 Nissan GT-R daha da güçlendi.

cs88h92y.jpg

Aracın güç çıkışı 550 bg gibi muazzam bir değere, torku ise 632 Nm’ye çıkarılmış.

Şanzımanın vites geçişlerinde ve ses seviyesinde iyileştirmeler yapılmış ve süspansiyon yeniden ayarlanmış.

Artık bütün modellerde arka görüş kamerası standart olarak geliyor.

Nissan yeni araçtaki 20 bg artışı çift turbo beslemeli V6 motorun hava alış verimini arttırarak, hava akışı direncini azaltarak ve egzoz sistemini geliştirerek sağladığını iddia ediyor.

Şanzımandaki iyileştirmeler teknik olarak, vites değiştirme çatal kolu tasarımının güçlendirilmesi ve volan yuvasının sabitleme rulmanının sıkılaştırılmasıyla elde edilmiş. Şanzımanda, genelde Nissan’ın yarış otomobillerinde kullanılan, yüksek performanslı diferansiyel yağı kullanılmış.

Süspansiyon, yol yüzeylerine uyum sağlayan ve bir düğmeyle sertleştirilebilen bir Bilstein DampTronic sistemden oluşuyor.

h8z3ir8a.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla HKS egsoz konusunda yardım etti, güzel makina kerata :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En güzel aşklar hiç kavuşulmayanlardır ibocum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En güzel aşklar hiç kavuşulmayanlardır ibocum :)

Katılıyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim anlamadığım eşşek Nissan Türkiye bu aracı neden getirmiyor ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.