Jump to content

Mazda 6 mı Üzülerek Satıyorum fikirlerinizi bekliyorum

focus1978

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar aracı alalı 1.5 ay oldu daha hevesimi alamadan satmak zorunda kalıyorum.evim ankara çubukta yolları berbat alt yapı çalışmaları devam ediyor her yer inşaat,arabaya acıyorum korkumdan biyere çıkamıyorum çukura giricem diye.arabam asfalt aracı bu yüzden bulunduğum yerde kullanamıyorum.

Araçata değişen olarak sol tafafta 3 parça var.bunlar ön sol arka sol çamurluk sacı ve arka kap sacı.devrik felan değil direklerinde tavanında oynama düzeltme işlemi yok yandan kazalı.bu yüzden ve ren uyuşmadığından dolayı 2009 yılında komple metalik simli boya ile boyatılmış.pert kaydı yoktur.

Genel durumu iyi motorunda bir sıkındı yok saat gibi çalışıyor.arıza olarak cd player cd sıkışmasından dolayı çalışmıyor.

araçtan çok memnunum güzel bir araç tam bir hız makinası aracın ekstrası çok,aksesuarlarını hesaplasak 10.000 lirayı geçer.

ÖN ARKA ELEKTRİKLİ CAMLAR

ELEKTRİKLİ ISITMALI DERİ KOLTUKLAR

TAM DİJİTAL KLİMA

ABS+EPS+ASR+8 HAVA YASTIĞI+ALARM+MERKEZİ KİLİT+ELEKTRİKLİ ISITMALI AYNALAR+YOL BİLGİSAYARI V.S

AÇILIR TAVAN-SUNROOF

HIZ SABİTLEYİCİ

SEBRİNG ÇİFT ÇIKIŞLI PERFORMANS EGZOS

SPOR YAY

MTECH XZENON FAR KİTİ+SİS LAMBASI

PERFORMANS AÇIK HAVA FİLTRESİ

18" KROM KAPLAMA ÇELİK JANT+225X40X18"PERFORMANS LASTİĞİ

6 LI CD CHANGER,USB+MP3+RADYO+TV+PARK SENSÖRÜ

sizlerden ricam aracım kaçlira eder?? şimdiden teşekkürler

post-6436-141695285904_thumb.jpg

post-6436-141695285907_thumb.jpg

post-6436-141695285912_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu kadar memnunsan neden satıyosun servise sordunmu yayların fiyatını bu yüzdense sebep çözmesi kolay :)

servise sordum tanesi 250 tl civarı.aracı almak için bütün paramı harcadım o yüzden bişey kalmadı.ekstradan bir masrafa pek giremiyorum.olsa sorun değil hemen ne gerekiyorsa yaptırırdım.bir kaç aya kadar satılmazsa eğer yazın jant lastik yay alıp yaptırmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı müşteriler, maşallah gerçekten üzerindeki işçilik abartılı değil güzel olmuş :):nazar:

teşekkürler. aracın işçiliği gerçekden kayda değer, baya bir emek sarfedilmiş.araç çok dikkat çekiyo hem hoşuma gidiyo hemde biraz bundan rahatsız oluyorum.garip bişey

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amacı var mı yoksa sadece görsellik için mi konuluyor ?

amacını tam olarak bilmiyorum takmışlar.bir işlevselliği yoktur kanımca.aracın Aerodinamik'i gayet iyi gereksiz bişey. şu anda takılı değil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Acil durumlarda roket atar çıkıyor abi taxi misali  :geyik: Hayırlı satışlar Mazda 6 arıyanlar vardı forumda bir göz at

Doğru dimi, siyah manuel 6 arıyordu bir üye :) Alınık bölümünde vardı konusu..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Aslında ikinci el satış konusunda yazılı olmayan altın bir kural vardır. Fiyatı satıcı belirler. Alıcıya bırakırsanız kuşa çevirirler arabayı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...