Jump to content

Mazda 3 2010 1.6 touring jant ve lastik takımı!

volkanstars

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda 3 touring 15 inç 195-65-15 ebatlarındaki takımı satıyorum arkadaşlar.Elinde 16 inç takım olan varsa takas da yapabiliriz.Jantlarda hiçbir problem yok lastiklerde daha 21000 kmde.Fiyatim 800 tl..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

elimde yeni kasa (facelift yeni kasa) 16 inç mazda3 jantları ve lastikleri var sıfır. 100metre bile kullanılmamış. ilgilenirseniz uygun fiyatlı verebilirim. eski lastiklere birşey yapamam ama jantları değerlendirme şansım olabilir...

örnek resim:

http://www.aryta.com/wp-content/uploads/2011/02/2012-Mazda3-Skyactiv-side-view.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar fiyat düştü 700 tl...Amacım 16 inç almak arkadaşlar takas imkanı olan varsa lütfen paylaşımda bulunsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest metin_4154

elimde yeni kasa (facelift yeni kasa) 16 inç mazda3 jantları ve lastikleri var sıfır. 100metre bile kullanılmamış. ilgilenirseniz uygun fiyatlı verebilirim. eski lastiklere birşey yapamam ama jantları değerlendirme şansım olabilir...

örnek resim:

http://www.aryta.com/wp-content/uploads/2011/02/2012-Mazda3-Skyactiv-side-view.jpg

Okan bu jantlar mazda 6ya yakışırmı yada durboo mazda 3'e :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan arkadaşım bu dediğin jantlar aracın  orjinal jantları mı acaba lastiklerin markası nedir

Lastik ve jantlar orjinaldir.lastikler de bridgestone.195-65-15.yaklaşık 21 bin km de

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan bu jantlar mazda 6ya yakışırmı yada durboo mazda 3'e :)

ben jant lastik seti sattım... elimde sıfır 15" mazda3 touring 2011 jant lastik seti oldu. biridgestone sıfır 4 lastik, hiç yürümemiş 4 jant, 4 de göbeği... (şaka gibi ama o göbeklerin tanesi 25TL)

şimdilik satılık değil. pazarı bozmayalım. volkanstars satınca satılık ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler Okan bey

Edit : Yeterli süre geçtiğinden konu kilitlenmiştir. Güncellenmesi istendiğinde tekrar aktif hale getirilecektir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...