Jump to content

Mazda 626 İçin Otomatik Anten

Allita24
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

92 model yeni kasa 626 kullanıcısıyım. Otomatik antenin motoru bozulduğu için radyomu kullanamıyorum. Harici anten bağlatmadak ya da otomatik anten tertibatını yenilemek istemiyorum. Acaba sadece (çıkmada olabilir) motor bulabilirmiyim? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bulunabilir. Benim aracımda da sanırım bozulmuş ve standart elle uzatılan antenlerden takılmış. 2000 civarı toyota corolla ların dış anten yuvasına bakın uyuyorsa kendiniz bile takabilirsiniz.

iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Arkadaşlar benim aracımın otomatik anteni yok yerine normal bir anten uydurmuşlar ama ben değiştirmek istiyorum orijinallerinin fiyatları nedir çıkma bulabilirmiyim veya başka bir otomatik anten uydurabilirmiyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benm aracım da 91 model,anten kırılmış..Anten bulabilir miyim acaba?? Konya içi olursa harika olur.. Teşekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benm aracım da 91 model,anten kırılmış..Anten bulabilir miyim acaba?? Konya içi olursa harika olur.. Teşekkurler

sol ön direkteki anteni bulmak biraz zor olabilir. benim aracın anteni de kırıktı. motoru da çok zor bir yerde. benim araçta ayrıca arka sağ çamurluk üzerinde de bir anten yeri vardı. ben de oraya universal tip otomatik antenlerden alıp taktım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani ben de mi arkaya yaptırayım mürsel bey?? Dayanıklı mı olur yoksa iki gün sonra bozulur mu..Benim korkum bunlar..Bir de arkaya taktığımızda tavanda ki yeri napacağız???...

Ömer626 tarafından düzenlendi
Yazım hatası
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...