Jump to content

Mazda Kış Servis Kampanyası 21 Kasım - 05 Aralık 2011

MazdaClubTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

125I8174_s%20-%20490x255.JPG

Değerli Üyelerimiz,

Mazda , 21 Kasım -  5 Aralık arihleri arasında geçerli olmak üzere Kış Kampanyası düzenliyor.

Bu kampanya dahilinde Mazda, müşterilerine ;

-      Ücretsiz Check-Up

-      Yedek Parça (Servis/Bakım), Aksesuar, İşçilik, Mazda Dexelia Motor ve Otomatik Şanzıman Yağlarında %20 indirim sunuyor.

Kampanya tüm yetkili servislerde geçerli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

23

• S.Halilduru

8

• volkanstars

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Biraz önce broşür geldi .

İlginç olan bir kaç kalemi söyliyeyim ;

Diecast - 1:43 Mazda3 ler  ( 90. yıl Mavi HB , Mazda3 MPS ) 55 TL , MX-5 ( 1:18 )  57 TL :)

Mazda3 için koltuk ısıtıcı var listede ;

282 TL

Yeni Mazda6 için LED Gündüz ışığı  613 TL

Mazda3 için Bagaj Paspası 98 TL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Led gündüz farı Mazda 3 için de olsaymış güzel olurdu. Broşür bana da geldi. Koltuk ısıtıcısı cazip ama fiyat tek kolyuk için mi her iki koltuk için mi acaba. Bi de orjinal mi after market ürünü gibi bişey mi. Broşürde düğmeler eski kasalar için vites körüğünün önünde gözüküyor. yeni kasa için nereye monte ediliyor acaba düğmeler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni kasalarda zaten koltuk ısıtma düğmeleri için yer var diye biliyorum ama yerini tam hatırlayamadım.

Klima butonlarının altında  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O halde çakmaklığın olduğu kapak daha küçüğü ile değişecek.

Impressive modelinde var ve dediğin gibi o kapak ufak. Ama nasıl bir sistem yapmışlar bilmiyorum.

Hafta sonu servise gideceğim gittiğimde sorarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda sürekli yaz ve kış olarak kampanya yapıyor galiba bundan sonra bende bakımlarımı yapmak için kampanyayı bekliyeceğim 360 lira da 72 lira indirim oluyor  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben tam bilmiyorum yaz kış yapıyor diye tahmin ederek yazdım ama yazın yapmıştı hatırlıyorum, o zaman şöyle diyeyim bundan sonra bekleyeceğim kampanya yapmasını.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabii kampanyaları beklemek avantajlı olur ama genelde servisler dostluk çerçevesinde %10 civarında indirimi uygularlar diye düşünüyorum.

%10 indirim mi ilginç 2 kere aracımla bakıma girdim aldığımdan beri hatta son bakımında şöyle bir sorun yaşadım telefonla aradığımda bana bakımın 360 lira olduğunu söylediler oraya gittiğimde ise faturada tam hatırlamıyorum 10 15 gibi fazla bir rakam çıkardılar telefonda 360 dediklerini hatırlattım sonra kıvırdılar bilmem bişiler konuldu yok biyerler silindi cart curt dediler bende bana telefonda 360 lira denildiğini 1 krş fazla para vermeyeceğimi söyledim extra bişe yaparken bana sordunuz mu sonra vermedim, bazı insanlar var hemen verirler ama ben vermeme taraftarayım çünkü bir kere alıştırdın mı hep öyle gider alışkanlık yapar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kampanya manpanya fark etmez; İzmir Volcar'a kesinlikle gitmeyin başınıza geleceklerle alakalı tahminde bulunabilmeniz için ufkunuzun bir hayli geniş olması lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen aradım karşıyaka volcar ı sorunumu anlattım anlattım adam sonradan dediki artık mazdalara bakmıyoruz elimizde ustamız kalmadı ee baştan söylesene boşuna niye beni konuşturuyon  >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende bu ara 20 bin bakımına ne zaman götürsem diye düşünüyordum çok iyi oldu bu kampanya bakalım ne kadar indirim olcak..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen aradım karşıyaka volcar ı sorunumu anlattım anlattım adam sonradan dediki artık mazdalara bakmıyoruz elimizde ustamız kalmadı ee baştan söylesene boşuna niye beni konuşturuyon  >:(

Volcar Mazda'yi birakti diye biliyorum zaten ;)

:tey: :tey: :tey: :tey: :tey: :tey: :tey: :tey: :tey: :tey:

Gaziemire kadar gitmeye razıyım, iyi ki bıraktı şu adamlar mazdayı, bariz üvey evlat muamelesi görüyordu orada mazda. İsabet olmuş bırakmaları  :egy: :egy: :egy: :egy: :egy: :egy: :egy: :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün kampanya broşürü gelmiş şimdi baktıktımda kauçuk paspastan başka alacağım birşey yok bir de siteden bakayım aksesuarlara hazır kampanya varken gerekli birşeyler varsa aradan çıksın  :fiuw: :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...