yhkaragoz14

Mazda 3 Far İçi Gündüz Farı

260€ bir takım far için çok yüksek değil ancak gümrük de işin içine girince rakam yükseliyor elbette...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Paylaşmış olduğunuz bağlantıya bir açıklama yapmamışsınız.  Paylaşmış olduğunuz ilan yayında değil bu arada. İlan sizin yada bir tanıdığınızın, o yüzden mi paylaştınız ?

Yoksa örnek teşkil etmesi açısından mı paylaştınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Paylaşmış olduğunuz bağlantıya bir açıklama yapmamışsınız.  Paylaşmış olduğunuz ilan yayında değil bu arada. İlan sizin yada bir tanıdığınızın, o yüzden mi paylaştınız ?

Yoksa örnek teşkil etmesi açısından mı paylaştınız.

İlan benim veya tanıdığımın değil örnek açısından paylaştım ilan süresi galiba bu gün bitti dün böyle bir uyarı yoktu Araç üzerinde görmek daha güzel olurdu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Değişik durmuş aslında. takılı halde görmek güzel olurdu. Ama benim tercihim arka lambaların ledli olması olurdu..

katılıyorum abi stopların ledli olması gerçekten güzel olurdu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu ilandaki farlar orjinal kutuda, nasıl bişiy bu anlayamadım... yok böyle orjinal bişiy...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Satıcı, çakallık yapıp mazda kutusu üstünde çekmiş resimleri, orjinal diye bize itelemeye çalışıyor :sopa: :sopa: :sopa:

Yemezleeer :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

BL mi BK mı bunlar... sanırım BK...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.