tigin_

2010 Mazda 3 Touring (mümkünse hatchback)

3-4 aydır mazda 3 bakıyorum. 33-34 bin param var bu paraya şu anda eder mi bilmiyorum sahibinden.com da bir kaç ilan var 35 civarına satan ama düşerler mi muamma? bir kaç ay daha bekleyip (ki artık sabrım kalmadı bir araba da almam lazım) 36-37 civarına sağlam bir arabamı alsam, yoksa 34-35 civarına borç harç edip şuanda mevcut olanlardan mı? hatta eski kasa 2009 araçlardan bütçem kadar  hemen alıp binsem mi ne yapsam bilemedim bir türlü. Değerli görüşlerinizi bekliyorum 33-34 civarına yeni kasa bulmak mümkün müdür?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

36-37 civarı sağlam araba ne bulabilirsiniz ?

Dediğiniz rakamlara bulmak mümkün bana kalırsa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eger yeni kasa almak istiyorsan 1-2 ay bekleyip miktari arttir, 2009 model Impressive al ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 ay kadar önce 2010 at sedan 8500km de mazda3 touring arabamı 34000'e aldım.ilanı sahibinden.com da görmüştüm.yalnız orada yazan fiyatlar biraz yüksek kalıyor ve sağlam pazarlıkla bahsettiğin fiyata böyle bir oto bulabilirsin diye düşünüyorum.ben araçta km takıntısı olan bir insanım ve çok km yapmış bir araç almayı düşünmem.1000-1500 tl altına araçlarda bulmuştum ama 30000km  civarındaydılar.impressive model için benim araştırmalarıma göre bu rakam üzerine 5000-6000 daha koymalısın diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2009-model-mazda-3-impressive-memurdan-64668256/detay/#

bu araba denk geldi antep plaka olduğu için plaka değişim masrafı falan da olmaz, gidip alması kolay. 50 bin km de hem de impresive. Fiyatı nasıl acaba görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Kaç civarına almalıyım bu aracı. en az 2-3 sene binmeyi planlıyorum. yalnız 3 sene sonra 90-100 bin km yi bulabilirim. tavsiye edermisiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2009-model-mazda-3-impressive-memurdan-64668256/detay/#

bu araba denk geldi antep plaka olduğu için plaka değişim masrafı falan da olmaz, gidip alması kolay. 50 bin km de hem de impresive. Fiyatı nasıl acaba görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Kaç civarına almalıyım bu aracı. en az 2-3 sene binmeyi planlıyorum. yalnız 3 sene sonra 90-100 bin km yi bulabilirim. tavsiye edermisiniz.

Rengini çok beğendim eğer hasarsız ise gerçekten çok güzel

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rengini çok beğendim eğer hasarsız ise gerçekten çok güzel

Hem 2009 hem yeni kasa hem Impressive hem de 34.750 :D Eski kasa 2009 fiyatlarını görünce bu çok iyi bir fırsat gibi görünüyor ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.