Jump to content

Cruise Controlun Kendiliğinden Devre Dışı Kalma Sorunsalı.

toronaga77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba.15 -20 gün önce fark ettiğim ve dün gece rampa çıkarken 2 defa başıma gelen olayı paylaşmak istiyorum.cc açık ve yaklaşık 80 km/h a sabit ve çok da dik olmayan bir rampayı tırmanırken cc aniden devre dışı kaldı ve yeşil olan ışık sarı oldu.bu gibi bir olay başına gelen var mı acaba.düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.saygılar.

Edit : Başlık imla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araç sizin istediğiniz sürate çıkamıyorsa, yani sabitle dediğiniz süratin %15-20 altında kalıyorsa, veya yokuş aşağı tam ters şekilde aracı istediğiniz süratte tutamıyorsa (istediğiniz süratin %10-15 üzerinde kalıyorsa) devreden çıkar...

problem değil, bilakis çalışma şekli budur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

okan bey yine hızır gibisiniz maaşallah.yeni karşılaşmadığım için acaba bir sorun mu var demiştim.ilgi ve alakanız için teşekkürler saygılar....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracınız otomatik mi düz mü? otm vitesin devreden çıktığını hiç görmedim vites düşebildiği için ama düz viteste o yokuş o viteste yemiyorsa devreden çıkıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracınız otomatik mi düz mü? otm vitesin devreden çıktığını hiç görmedim vites düşebildiği için ama düz viteste o yokuş o viteste yemiyorsa devreden çıkıyor...

Otomatik viteste de çıkıyor.. Nasıl mı ? Mesela 120 ye set ettiniz hızı, dik bir yokuş çıktı karşınıza. Araç vites düşürmesine rağmen o hıza erişemiyorsa PES diyip CC dan çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...