Serdar Elvan

Mazda3 İçin Plakalık

Bu konuda 28 ileti var

Mazda'ya uyan şık bir plakalık arıyorum. Sahibinden ve Gittigidiyor da dahil sitelere baktım ama bulamadım. Önerisi olan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şıklık yanında ilk servise girdiğinde sökülemeyecek de bir plakalık olması lazım.

Bir ara site adına yaptırmayı düşünmüştük ama bu ihtimalden dolayı vazgeçtik.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben serviste başında duruyorum aracımın. Servis de soruyor sağolsun sökelim mi diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2011 modelde plakalık için bir dikdörtgen taban yok mu ? Varsa bana göre Mazda'ya en çok onu oraya yapıştırmak yakışıyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2011 modelde plakalık için bir dikdörtgen taban yok mu ? Varsa bana göre Mazda'ya en çok onu oraya yapıştırmak yakışıyor..

Var da arkada var önde yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şıklık yanında ilk servise girdiğinde sökülemeyecek de bir plakalık olması lazım.

Bir ara site adına yaptırmayı düşünmüştük ama bu ihtimalden dolayı vazgeçtik.

Bence çok iyi olurdu mazdaclub olarak yapılırsa.Ama dediğiniz gibi de servislerde sökülme olasılığı yüksek daha geçen aynı durumu ben yaşadım.Özellikle ikaz etmeme rağmen hatta not yazdım yine de değiştirdiler.Plakalığa artık dokunma diye yazmamız gerek sanırım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bundan önceki aracımı servise verirken her bir plakalık 50TL eğer aracı teslim alırken üzerinde bulamazsan servis ücretinden keserim diyordum kimse dokunmuyordu. Şimdi ise araba gözümün önünde bakıma giriyor kimseye o tabelalı plakalıklardan taktırmıyorum. ebay'de muhteşem plakalıklar var ama amerikan plakalar için malesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba bu isteğim biraz saçma gelebilir ama benim hoşuma gittiği için istiyorum . Konuyu biraz hortlatıyorum kusuruma bakmayın yeni konu açmak istemedim . Resimde görülen zoom-zoom www.mazda-tr.com zoom-zoom yazan plakalıklardan nerede bulabilirim ? Hangi bayiye ait bu plakalıklar ?

post-8311-141695291724_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba bu isteğim biraz saçma gelebilir ama benim hoşuma gittiği için istiyorum . Konuyu biraz hortlatıyorum kusuruma bakmayın yeni konu açmak istemedim . Resimde görülen zoom-zoom www.mazda-tr.com zoom-zoom yazan plakalıklardan nerede bulabilirim ? Hangi bayiye ait bu plakalıklar ?

distribütöre ait bu...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sizin için soruşturabilirim isterseniz  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Son Irlandalı abi zahmet olmazsa soruşturabilir misin ? Serkan abiye facebooktan mesaj atacağım . Şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkdaşlar

2 gün önce sipariş ettiğim plakalığım nihayet geldi ve sizlerle paylaşmak istedim.

henüz montajını yapamadım çünkü prescide plakanın dış çerçevesinin kesilmesi gerekiyor.

Araç üzerinde tekrar resimlerini paylaşırım sizlerle.

mazda3plakalk.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, güzel bir uygulama olmuş. Güle güle kullanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkdaşlar

2 gün önce sipariş ettiğim plakalığım nihayet geldi ve sizlerle paylaşmak istedim.

henüz montajını yapamadım çünkü prescide plakanın dış çerçevesinin kesilmesi gerekiyor.

Araç üzerinde tekrar resimlerini paylaşırım sizlerle.

mazda3plakalk.jpg

Hayırlı olsun. Nasıl sipariş verdiniz. Siparişi netten verdiyseniz link paylaşabilirmisiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arada üzerindeki yazı yapıştırma değildir.

Tamamen makine işlemesi.

Bu sebeple yıpranma ve yazı silinme riski çok az.

Belirtmek istedim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunu benim sürekli gittiğim aksesuarcım kendi aracına yaptırmıştı.

bende ondan esinlenerek istedim kendisinden.

İnternet üzerinden gelmedi yani.

Öz be öz Şaşmaz sanayisi ürünü :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş  :)

Güle güle kullanin ...

Yaptırdıgınız yerin iletişim adresi filan varsa paylaşabilir misiniz bende yaptırmak istiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

msj atarak iletişime geçerseniz benimle yardımcı olabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

farklı duruyor. Hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.