Jump to content

Çift egzozu olan arkadaşlar dikkat

brightblade
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 103
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

11

• Selman

9

• brightblade

20

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Öyle tanınmış bir yer değil.Filmler çok koyuydu.

sanayi işi film olduğu için öyle görünmüştür abi,benim eski arabada da öyleydi  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanayi işi film olduğu için öyle görünmüştür abi,benim eski arabada da öyleydi  8:)

Haklısın galiba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Murat sanayi işiydi onlar galiba.Polis görünce veya çevirme yapınca dediğin gibi bende camı açıyorum veya akşamları aydınlatma.Bunu yaptın mı %95 işi yırtıyorsun yani seni durdurmak için pek bir nedeni kalmıyor.Birde her cam filimli arabayı durdurmuyorlar.Genelde gazcı arabalara biraz fazla takıyorlar.Yani şans eseri çok kıl birisine denk gelmen gerekiyor.Cam filmi yaygınlaştı artık.Polislerde biliyor insanlar artık güvenlik ve güneş ışınlarından vs.korunmak için kullanıldığını.Yani hale o eski efsane ortalıkta dolaşıyor polis ve cam filmi korkusu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya bence hersey denk geldigin poliste bitiyor..Eger kılına denk geldın mı herseyın tam olsun, neden gozunun ustunde kas var mısalı bısey bulup yazıolar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eheh gereken rapor olsun, göz hassasiyeti, göz kuruluğu, hepsi temin edilir. :D

Harbiden aslında rapor alıp dayicam en koyu filmleri polislere nanik yapıcam ama dua etsinler çok koyu sevmiyorum... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eheh gereken rapor olsun, göz hassasiyeti, göz kuruluğu, hepsi temin edilir. :D

Harbiden aslında rapor alıp dayicam en koyu filmleri polislere nanik yapıcam ama dua etsinler çok koyu sevmiyorum... :)

Bana yapar mısın bir kıyak gerekirse?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana yapar mısın bir kıyak gerekirse?

Selman Abi eğer tam teşekküllü devlet hastanesinden rapor gerekiyosa tabi iş biraz zorlaşır ama eğer herhangi bi göz doktoru olursa hiç problem yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selman Abi eğer tam teşekküllü devlet hastanesinden rapor gerekiyosa tabi iş biraz zorlaşır ama eğer herhangi bi göz doktoru olursa hiç problem yok...

Okan o iş için heyet raporu gerekiyo  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Valla o işi de hallederiz aslında da tabi doğal olarak birazcık :) zorlaşır... :D

ben hemen filmletiim rapor işi kolay :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla o işi de hallederiz aslında da tabi doğal olarak birazcık :) zorlaşır... :D

Kaç para kadar zorlaşır yani, bir tahminin var mı? Konuyu da buralara getirdiğim için kendi kendimi kınıyorum....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Güncelleme yapayım, bu sabah Mustafakemalpaşa Sahil Bulvarı'nda polis durdurdu (her gün geçtiğim kavşaktan kırmızıda geçmişim diye, (onu da ayrı bi konu olarak açıcam zaten)) neyse yedik bi güzel cezamızı, bu arada polisin gözü benim arabaya takıldı, logo iptali, kaş, ıvır zıvır olunca inceledi biraz ve egzosları gördü. Komiseri de başındaymış, ceza yazan polise git egzoslara bak dedi.

Neyse tabi bende rezonans kabı yok motorda, araba 2500'den 4500 devir arasında gaza belli bi orandan fazla basarsam biraz bağırıyor. Ben çalıştırdım arabayı, tabi salağa yatıp bekliyorum rölantide, polis gaza bas bakayım dedi, düşündüm şimdi azar azar bassam ayarı tutturamasam bağıracak araba bi de bağlanmasıyla uğraşıcam, Allah ne verdiyse yüklendim boşta gaza, araba 6500 devire çıktı, tabi o devirlerde ses normal, böylece de yırtmış oldum... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...