Jump to content

Korna Sesinde Değişiklik (2011)

kepelet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2 gündür korna sesinde değişiklik var. Direksiyonun tam korna işareti olan orta kısmına basmadığım zaman, tiz ve iğrenç bir ses çıkıyor. sadece tam ortaya basınca o tok ses geliyor. acaba soğuktan mı diyorum??? fikri olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

yaa bende de aynı sorun var. sabahları oluyo bazen yada bazende aksamları gece oluyo ılk arabayaı calıstırdıgımda. boyle okuz sesı gıbı sen cıkıyo ya. kendı tok sesı cıkmıyo. ılk zamanlar soguktandır dıye dusunuyodum ama okkko abi direksiyonla ılgılı olabılır dedı korktum sımdı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdallarda kronik sorunheralde bendede aynı sorun var. basmaya çekiniyorum. Çoğu kez çok tiz bir ses çıkıyor neyse çözen olursa sorunu bizde çözeriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdallarda kronik sorunheralde bendede aynı sorun var. basmaya çekiniyorum. Çoğu kez çok tiz bir ses çıkıyor neyse çözen olursa sorunu bizde çözeriz.

Son dönemde bende de başladı :) Gerçekten kronik bir sorun gibi görünüyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hay Allahım ya bu kadar degısık seyler nasıl oluyoda cıkabılıyo anlamıyorum. emınım eskısehırdekı lanet servıs hıcbısey yok falan der ben de artık baska bı sehırdekıne gıderım yakın bı yere.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende de var bu aralar bu sorun,kornaya basılı tuttugumda ilk 3 saniye normal calıyor sonra tize dönüyor

eveet ya hatta o gun birine sinirlendim ve kornaya baya basılı tuttum ve sesi degişti ya rezil oldum resmen abuk subuk boyle ınleme gıbı bı ses cıktı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

büyük ihtimal soğuktandır burada kar yağdığı 2 gün arabayı çıkarmıştım tampon kar doldu karlar eriyene kadar 2 gün kornam tiz bi şekilde ses veriyordu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben arabayı alalaı 2 sene 1 ay oldu... bizim garanti 2 sene miydi??

Garanti 3 sene kardeş...

büyük ihtimal soğuktandır burada kar yağdığı 2 gün arabayı çıkarmıştım tampon kar doldu karlar eriyene kadar 2 gün kornam tiz bi şekilde ses veriyordu

yaz kış farketmiyor herzaman sorum var.  Büyük ihtimalle Direksiyonun içindeki aparatta sorun var. Kenara sağa sola bastıkca ses değişiyor. Bu hafta servise gideceğim ne diyecekler acaba. Büyük ihtimalle lastiklerden diyecekler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

korna tutukluk yapıyorsa direksiyonda arayın sıkıntıyı, ama tonu değişiyorsa kornanın kendisinde problem vardır. 2 tondan ince problem çıkarmış olabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...