gitaristt

Satılık 2004 Mazda3 HB Kameralı LPGli Manuel

Hayırlı satışlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tşkler 2011 model mazda 3 impressive buldum kaçırmak istemiyorum ve bu nedenlede bu aracı acil satmam gerek araç temiz inş kıymetini bilecek birisine gider çevrenizde araç arayan varsa yardımcı olun tekrar tşkler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben arayan bir kaç kişiye linki gönderdim.

İnşallah kısa sürede satarsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Peki araç ne kadardır LPG li kullanılıyor ? Ben de bu sorunun yanıtına göre linki göndereceğim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

80 bin kmden beri kullanılıyor ancak aracım satıldı... :))) ilanı dün gece 01.00 de koydum sabah satıldı :)) çarşamba impressive benim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

80 bin kmden beri kullanılıyor ancak aracım satıldı... :))) ilanı dün gece 01.00 de koydum sabah satıldı :)) çarşamba impressive benim :)

Hadi hayırlı olsun , gözün aydın :) 80.000 km den beri LPG li yanlış anlamadım değil mi yani 30.000 km LPG ile kullanıldı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet aynen hocam 30bin km lpg kullanıldı sağolasın.. :tey: :tey: :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşa tavsiye bile edemeden gitti, şimdiden hayırlı olsun 2011 model :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet birde 2. el satışı yok derler 24 saat dolmadan bi kaç saat içinde satıldı.. ayrıca alacağım araba ile ilgili olarak konu açayım fiyat olarak fikrinize sunmak istiyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ve sonunda impressive aracımı aldım :tey: :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ve sonunda impressive aracımı aldım :tey: :tey:

Hayırlı uğurlu olsun diyoooorrrr ve...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.