Jump to content

Bu Araç Alınır mı ? - II "Ortak Konu"

Gökhan

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar beğenip almak istediğiniz, fikirlerimizi almak istediğiniz araba ilanlarını burada tartışabiliriz.

Alanlara da satanlara da hayırlı olsun diyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 983
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

çok istediğim aracımı dün aldım 2011 model mazda 3 impressive hb beyaz renkli manuel vites 18500 km de 20000 km bakımı serviste yapılmış, araçta hata boya kaza yok, kütayhadan aldım ve istanbula gelirken çok keyif aldım ve 210 krş yaktı tabi lpgli zavoli marka aracı 40000 tl aldım yorumlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracı kullanmak çok keyifli hiç 2004 mazdama benzemiyo :)) fiyat olarak sizce nasıl sıfırı suan 52 sanırım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siz Aracı bir servise yahut ta iyi bir ustaya gösterdinizmi ?. Ön kaput filan değişmiş diye yazılınca ilanda, ister istemeden huylanılıyor. Sizin öncelikler aracın gördüğü  işlemlerden emin olmanız lazım. Bilmiyorum belkide yaptırdınız, o zaman bunuda paylaşmanız lazımki daha sağlıklı bilgi alabilin işin uzmanı arkadaşlarımızdan. Ama şu an herşey muellak bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlandaki aracı almayı düşünüyorum. Araçta biraz masraf var gibi kaça alınır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-spor-cam-66972460/detay

Evet zaten kendi aracımı da bu aracı almak için satılığa çıkarmıştım. Bu gün aracı görmeye gittim ve tam bir hayal kırıklığına uğradım. aracın kaput ile çamurluk renklerindeki uyuşmazlığı gördüm ve aracın sol ön cam direğinden darbe aldığını ve kaputun değiştiğini duyunca aracın takla attığını düşündüm . araç vasat bir haldeydi 10.000 tl ye kadar düştü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...