Jump to content

Mazda CX-5 Test ve İzlenimler

emregc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

90 lı yıllarda araçların kaç yıldız aldığı deil, aracın çarpışma testi olup olmaması önem taşıyordu... Hatta , "vay be adamlara bak ,arabalarını test amaçlı çarpıyorlar" gibi bir izlenim bıraktınmı iş tamamdı  :) ...

CX-5 de ön ve arka tamponda başka hiç bir üreticinin kullanmadığı ultra yüksek dayanımlı 1800 MPA birer çelik bar bulunuyor olması lazım, toslayanın vay haline yani..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam;

VW burada üretilmiyor veya Skoda veya Peugeot/Citroen veya Opel veya Renault' un birçok modeli veya Fiat' ın birçok modeli veya Kia vb vb vb...

bunlara da aynı şeyleri söyleyelim mi?

onlara neden %10 ek vergi koymuyorlar????

ayrıca buradaki fabrikaların hangisinde Türk ortak veya yönetici kaldı sanıyorsunuz?????

Mercedes Otobüs fabrikası burada diye Metro ihalelerini saklıyorlar yaptırmıyorlar onun yerine Metrobüs diye bir garabet çıkardılar...

yani demem o ki o kadar da basit değil ve basite de indirgenmemesi gereken işler bunlar.

galiba tam olarak avrupa birliğiyle yapılan anlaşmalardan dolayı gümrük birliği mevzusu harhalde bu konudada etkin;  tam olarak bilmemekle beraber tarafımdan araştırılacaktır;gelelim mazdaya  en basit örneğini verim bir deposu bile yok TR de mazdanın yani ben eleştri yaparken eksileride görmek baaabında konuştum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hatun asiri sakin kullandigi icindir bence 8.2 ))) yakindir ben el atarim bir de o zaman goruruz. Cx-5 in fabrika verileri benim arac icin 7.9 sehirici 6.7 karma. Bu arada yaz-kis farketmeden FX37 12.5 lt yakiyor  (3.7 Lt 333 bg) Bence 8 Lt den fazlasi cx-5 icin fazla yakit anlaminda. Burada ben benzini dert etmiyorum ,sizin icin deniycem yakit olayini :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 Şubatı bekleyerek hem senin doğum gününü hemde CX-5 in Lansmanını aradan çıkarayım diye düşündü heralde Burak, bu durgunlukta bunuda düşünmesi güzel  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

seneye biri doğum gününü cx5'le kutlar bakarsın büyük abi :)

Benim o incelikte bir arkadaşım yoktur sanırım :D Maketi bile çok olası görünmüyor :D ama şu Lorax versiyonunun oyuncağı çıkarsa ondan istiyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...