mazdamx-5

Kaput karbonfiber resim

Volkan abi sen zaten incelemşsndir ama ben yine de görmen için nfs carbondaki arabamı koyuyorum :)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağol Arascım,bitiyorum bu karbon kaput olayına yaaa  8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya Volkan sende benim gibi bazı konularda cinssin ha  ;) kızmak ama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uçuk zevklerin,fikirlerin var işte ne bilim aklıma gelmedi şimdi ama sen anladın galiba  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağol Arascım,bitiyorum bu karbon kaput olayına yaaa  8)

Bencede ço kgüzel duruyor abi yaaa.Bekliyorum senin arabayıda öle görcez iişallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hafifletmek adina guzel ammaa cok kotu duyuo ya, hele bi de carbon fiber gorunumu yapmaya calisip siyaha fln boyayanlar var acaip rezalet..

ya duzgun carbon fiber yaptirin ya da siyaha fln boyatmayin, carbon fiberin orjinal rengi guzel.. gene de biraz komik duruyor benim fikrimce.. siyah arabaya ok...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Volkan Abi bak şu eleman kurcalamıs kaputu biraz, yan ayna kapaklarınıda karbonfiber olanlarla degişmiş_şöyle ki;;

tgm3detailed03lc2.jpg

tgm3detailed07tb0.jpg

tgm3detailed08vn4.jpg

tgm3detailed09ga1.jpg

tgm3detailed11sb4.jpg

tgm3detailed13am3.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence harika olmuş, karbon parçaları her zaman severim, ah burayada gelse şu yan aynalar  ve kaput :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arada far kaşlarıda karbonmuş, yeni farkettim 8:)_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen, komple karbon fiberden yapsak güzel olur da, böyle yamalı bohça gibi güzel durmuyo...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selam arkadaşlar..ankarada karbonfiber kaput yapabilecek bir yerler biliyormusunuz nasıl bulabilirim?yardımcı olursanız çok makbule geçer valla...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merve , sen görüntü için mi istiyorsun yoksa aracı hafifletmek için mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Karbonfiberden kaput mu yaptıracaksın yoksa sadece kaplama mı? ona göre cevap versin bilen arkadaşlar.. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.