Jump to content

Dün BRC Marka LPG Takıldı

aozkan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

aracıma dün brc taktırdım.. yakıt konusunda ne yakarım performansı düşermmi dhaa eski kulllanıcılarını yorumunu bekliyourm. ilk kullanıımda performansda bi kayıp görmedim hatta arada benzine geçtim çok büyük fark yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun bu aralar bende ciddi ciddi düşünmeye başladım nerede taktırdınız ne kadara taktırdınız ve bundan sonraki izlenimlerinizide buradan takip edeceğim bende landi renzo ve brc arasında düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23bin km oldu takılalı , gasitaly taktırdım. herhangi bir sorun olmadı. 14bin km ortalaması 25 kuruş yaktı araba. Programla takip ediyorum ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk depo çok yaktı bende. sonra doldurup ankara-eskişehir yaptık 90 sabit hızla , 6-7 lt gibi komik bir rakam çıktı :)

yakışı doğru ölçmek istiyorsanız aynı pompadan almanız lazım. çünkü biri 25 lt doldurunca atıyor, diğeri 28 ,diğeri 23 vs. Shell pompaları az dolduruyor mesela. yada benim program kullanacaksınız toplam yol, toplam lpg'yi göreceksiniz.

post-3161-14169528609_thumb.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakışı doğru ölçmek istiyorsanız aynı pompadan almanız lazım. çünkü biri 25 lt doldurunca atıyor, diğeri 28 ,diğeri 23 vs. Shell pompaları az dolduruyor mesela. yada benim program kullanacaksınız toplam yol, toplam lpg'yi göreceksiniz.

Yada sürekli aynı miktar yakıt almak ;) Ben hep 70 TL lik gaz alırdım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk depo çok yaktı bende. sonra doldurup ankara-eskişehir yaptık 90 sabit hızla , 6-7 lt gibi komik bir rakam çıktı :)

prog.adı nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracaım aşırı derecede gaz  tüketiiyor. hesabıma göre benzinden fazla bu nasıl olur yaa. brc taktırdım 2 hafta oldu. 2 depo bitti 2. depoda fulledim 135 km yol gittim tekrar fulledim 52 tl gaz aldı bu anormal durumla karşılaşan varmı arkadaşlar????

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracaım aşırı derecede gaz  tüketiiyor. hesabıma göre benzinden fazla bu nasıl olur yaa. brc taktırdım 2 hafta oldu. 2 depo bitti 2. depoda fulledim 135 km yol gittim tekrar fulledim 52 tl gaz aldı bu anormal durumla karşılaşan varmı arkadaşlar????

başlarda öyle olabiliyor bazen.. kalibrasyon ayarından sonra muhakkak düşecektir.. hava filtrenizi de bir kontrol edin o da etkileyebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sizin degerler gercekten biraz fazla olmus...

Bende eskiden fullerdim artik 50 TL lik aliyorum surekli; o da 250-300 km gidiyor kullanima gore... (Arabanin masallahi var, gaza basinca ayagimi cekesim gelmiyor)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ben anlamadım acayip moralim bozuldu arabayı satasım geldi... 135 km yol yap 22.5 lt gaz yaksın bu ne yaaa.. yeni mazda kullanıcısıyım çok yakarmı bnlar böle.. otomatik 2010 impres. bendeki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...