Jump to content

Honda Civic HB(Type S)

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bugün Honda bayisi Terakki ye gittim Honda Civic Hb e bakmak,anlaşabilirsek almak için...girdim içeri aracı baya bi inceledim,heryerine baktım,renk seçeneklerini filan herşeyi sordum,teknik özelliklerini inceledim,takasla alacağımı belirttim...sonra masaya geçtik fiyat v.s konuşmak için,bana manuel vites Type S i 50 milyara bırakabileceklerini söylediler cash para...fiyatta da anlaştık,benim araba için anlaşmalı oldukları galericiyi aradı,ne kadara alıcaz arabayı diye...işte film burda koptu,tahmin ediyorum ki telefondaki adam 1 Nisan şakası yaptı,24 milyar( :eek: ) fiyat çekti benim arabaya...bende dalga mı geçiyosunuz siz adamla deyip çıktım gittim ordan,bundan sonra da uğramayı düşünmüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

4

• OveRMinD

9

• Mücahit

7

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Sende 1 nisan şakası diye kendini avuttun  :D 50 milyar paraya çok araba var alınacak,değmez o para o arabaya bak biz yeni aldık öyle bir araba al o parayı vereceksen

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi jeep tarzı araçları sevmiyorum,ben araba alıcaksan HB olmalı,ama bu olaydan sonra Honda defterini kapattım,hayallerimde yaşatıcam  :-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi düşündüğüm fiyat diye bişey yok ki,bi arabanın piyasa değeri diye bişey vardır,bizim arabalarında piyasası 30-33 civarlarında,30 dese tamam dicektim ama,bu dalga geçmek gibi bişey bence  >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan piyasa değeri dediğin şeyi arz-talep belirler. Bugun senin arabanın kasko bedeli o dediğin seviyelerde olabilir hatta üzerine 10.000 YTL de masraf yapmış olabilirsin ama fiyatı alıcı belirler. Satmak istersen ya çok uzun süre o fiyata satmak için beklersin yada alıcının fiyatına inersin. Tabii buna bir de takas olarak alan galerinin karını eklersen adamın çok düşük fiyat vermesi normal. Kaça alacakki kaça satacak ta kar edecek.

Aracını değerine yakın satmak istiyorsan 1. elden satman gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 milyarda azmış.

Takas yoluyla araba almaya kalktığında senin arabayı yok pahasına değer biçiyorlar.Mazdaya gidsen ve takas yoluyla başka bir mazda almaya kalksan kesin daha fazla verirler.Benim başımada gelmişti.2-3 sene önce renoya gitdmiştim.Benim lantise çok komik bir fiyat söylediler.Bende yok yok en iyisi ben sana arabayı hibe edeyim diye çıkmıştım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Galericiler ölücüdür Volkan ya, utanmasalar 10 milyar bile vermezler, Burak Abi doğru söylemiş, kaç demesini bekliyodun ki?

Bir de biz o kadar masraf yaptık diye değerinin üstüne ekliyoruz ama gerçekte bizim yaptığımız şeyler bi çok alıcı için değer düşürücü şeyler. 17" jant aldın, arabanın alt takımları zorladın, ses sistemi yaptın, arabanın içinden gelmeyen tıkırtı kalmadı, egzos yaptın, o egzosu yapan adam rahat durmaz basar, motoru zorlar... Bütün bunlar aslında arabanın 2. el fiyatını düşüren etkenler aslında, biz kendimizi kandırıyoruz biraz da. Bizim gibi modifiyeci bi alıcı bulamadıktan sonra yukarıda saydığım modifiyeler + değil - getirir satarken...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anlatamadım, ben de diyorum ki, bizimkiler gibi modifiyeler bi çok alıcı için o 30-33 milyarlık standart aracın 2. el değerini düşürme bahanesi... Bugün muhtemelen oto pazarına da götürsen arabayı, modifiyeci bi eleman olmadıktan sonra alıcı adam gelip "Ooooo sen buna 17" jant ve egzos yapmışsın, kesin basıp yormuşsundur motoru, hasarı da vardır" der, ondan sonra ikna et bakalım adamı arabanın haftanın 9 günü otoparkta yattığına :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araba alacaksan takasa kesinlikle girme tecrübe konuşuyor sat arabanı onlar senin peşine düşer günde ararlar seni ama takas dersen sen onlara muhtaçsın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok Murat abi,tamamen soğudum Honda dan,işim olmaz artık,Forever Mazda  :tey:

Bu ikinci vukuatı zaten Okan, geçen gün  sen yoktun herhalde, on numara araba dedi bizimkilere...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...