Jump to content

Lpg Marka öneriniz ?

stilock
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba, aranıza yeni katıldım kuzuya lpg taktıracağım ama marka kafamda netleşmedi.marka konusunda fikirlerinizi alabilirmiyim ?

Aracım 2009 model impressive 34000 km.

stilock/Mazda3 impressive A/T

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Önermesek:),,,sende haklısın kardeş bu benzin fiyatlarıyla ama lpg bu araçlarda herşeye neden olabiliyor; rolanti probleminden, motorda zamansız aşınmalara ve sonucunda ciddi harcamalara neden olabiliyor. Bir kaç epey pahalı markadan bahsediliyor fakat bu aracın motorunun siboplarının vs lpg ye uyum sağlamadığıyla ilgili bir sürü örnek biliyorum. Tavsiyem otomatik değilse aracın dizel mazda 3 geçip kafanı  cebini rahat ettirmendir. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

stilock  kardeşim mazda 3 ün lpg bölümüne gidiver. Aradığın her soruyu bulacaksın sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben lovato obd II  kitinde karar kıldım.bir hafta içinde kısmet olursa taktıracağım.

önceki araçtada lovato vardı çok memnundum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu gün Adana' daki BRC  yetkili bayii ustasıyla görüştüm Mazda3'e takmıyoruz supaplar yumuşak malzemeden 50-60 bin km sonra arıza veriyor dedi. aynı durum CRUIZE içinde geçerliymiş.Eğer kabul edersen takalım dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizimki net de bayilerinki karisik. Dogru ile ticari olan beyanatlar arasindaki tercihleri farkli sadece

Tam niyetlendim yine kafam karıştı of off

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Madem ekonomi diyoruz sonuçta pahallı kit içinde garanti veren yok,Atiker taktırayım mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bazılarında 100 tl gibi bir fark oluyor ithal kitlerde genellikle ama nedense herkes BRC yi öneriyor. ben yerli bir marka takmıştım 80 tl mimgaz şu an onu kullanıyorum ama değişip BRC yapacam faruk bey yani FS otogaz BRC bayii beyine 65 tl demişti zannedersem ucuzladımı bu lpg beyinleri ne oldu tam anlayamadım en son BRC için bi ara  200 tl falan diyolardı buralarda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ucuz kitle pahalı kit arasında ne kadar fark var?

Atiker 990 TL

BRC 1550 TL

ZAVOLLI 1400 TL

KME 1300 TL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben landi renzo taktırdım gayet de memnunum, bir de yağlama sistemi taktırırsanız tadından yenmez,isterseniz birde landi renzo nun fiyatlarına bakın..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben landi renzo taktırdım gayet de memnunum, bir de yağlama sistemi taktırırsanız tadından yenmez,isterseniz birde landi renzo nun fiyatlarına bakın..

Landi Renzo kitin fiyatı nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben 1500 civari taktirmistim suan net bir bilgim yok malesef ancak oburlerinden su farki var zannedersem enjektorleri

bosch marka kaliteli enjektorlermis.. bizzat denedim 6000devire kadar benzine gecme problemi yok ustunu denemedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bencede eger ikisinin arasinda kaldiysaniz brc taktirin cunku zavollide istanbulda bile servis sıkıntısı var ve de ne taktirirsaniz taktirin yaglamayi kesin taktirin cunku bizimkiler de subap sorunu olabiliyormus.. simdiden hayirli olsun allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bencede eger ikisinin arasinda kaldiysaniz brc taktirin cunku zavollide istanbulda bile servis sıkıntısı var ve de ne taktirirsaniz taktirin yaglamayi kesin taktirin cunku bizimkiler de subap sorunu olabiliyormus.. simdiden hayirli olsun allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin

Amin cümlemize.

BRC ile 1.550 tl'ye anlaştık.işyerinden hafta içi izin alabilirsem montaja gideceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...