EFTAL

Kabin veya Polen Filtresi

hrkese merhabalar arkadaşlar 99 model 323 sedan 1,5 aracıma kabin filtresi bulamadım yardım lütfen

Edit : Başlık imla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşım diğer konularda senin cevabı yazdım ama burdanda yazayım.torpitoyu dişlerine zarar vemeyecek şekilde çıkrıyorsun. hemen altında sağ tarafta fan , sola gittikçe büyük bir plastik hazne ve bu haznenin üzerinde beyaz bir plastik bulunmakta, bu beyaz plastik polen filtresi, dişlerinden kurtarıp filtreyi çekebilir ve temizleyebilirsin. kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sessiz kardeş aracımdaki sıkıntı araç içi ısınma sorunu idi götürdüğüm usta bu filtreyi söktü temizledi tekrar geri taktı şu an aracın kalorifer ızgaraları sıcak havayı vermeye başladı ama usta bu parçanın orijinal olduğunu söyledi bu parçayı değiştirir isem kalorifer üflemesi dahada iyi olurmu birde ankarada mazda yedek parça ve bakım malzemelerini almam konusunda tavsiye edebileceğin bir yer varmı? varsa adres ve telefonunu verebilirmisin rica etsem?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda parçalarını servis dışından almanın anlamı yok. herhangi bir usta yan sanayii verecektir. orjinal isterseniz onlar da gidip servisten alacaklardır. bu yüzden direk sizin servise gidip almanın daha mantıklı....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.