Jump to content

Aracımı Yenilemek İstiyorum..

Metin80

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlk arabam 1998 model mazda 323 Sedan. 2009 Temmuzda aldım. Arabamdan çok memnunum.

Ama artık yenilemek istiyorum. Kilometresi 229 bin oldu. Bir de eşim illa otomatik araba alalım diyor. Bu nedenle yeni araba almak şart.  :) Yeni alacağım araba tabiki yine Mazda olacak.

Kaç gündür araştırıyorum. Mazda 3 süper. Çok hoşuma gitti. Ama maddi olarak zorlayacak.

Kendi arabamı verip yeni bir araba alsam ve uygun taksitlerle ödesem ne güzel olur! Böyle bir kampanya ya da Ankara'da böyle satış yapan bir bayi var mıdır?

Forumdaki arkadaşlardan konu hakkında yorum bekliyorum. Model tercihi konusunda da yorumlarınız benim için çok önemli olacak.

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bayiler ikinci el alıp değerlendiriyorlar mı bilmiyorum ama Mazda Türkiye 'nin ana sayfasında Mazda Finans ile ilgili bilgiler var ,link aşağıda.Bu konuda en güncel bilgiyi yakınınızdaki bayiden alabilirsiniz .

http://www.mazda-tr.com/buying_mazda/finance_and_insurance/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bazı bayiler var ikinci el alıp satıyor galiba ama takas yaparlamı bilmiyorum siz genede bir ilan verin hem buradan hamde satış sitelerinden belki alıcısı çıkar, belki takasa giren olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...