Guest dumann

Mazda parçası konusunda her türlü yardımcı olunur

her türlü mazda parçası uygun fiyata her türlü yardımcı olurum güven için her türlü fedakarlık yapmya hazırım ismail birge 05412234566  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam bir parca hakkinda sizden bilgi alabilirmiyim ozelden mesaj attim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha önce de benzer bir konun vardı ve ilgilenilmediği için kapatılmış ve silinmişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bana 93-97 626 siyah arka tampon marspiyeli bulabilirmisin? genellikle 2.5 araclarin uzerinde olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

komple far ve sis farlarıyla birliktemi? fotosunu çek at bana face book adrem duma.dalar

fotom çıkar istek atarsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

su fotograftaki parca.2 on tamponda,2eteklerde 2 arka tamponda olur toplam 6 parcadir ama bana arka tampondakiler lazim.bir arastirabilirsen iyi olur.

24lrg.jpg

24ltz.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeş merhabalar...Bana 1998 323 practicanın sağ taraf cam açma kapama düğmesi lazım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ismail kardeş gereken parçaları yazıyor arkadaşlar benimde  bazen parçaya ihtiyacım oluyor vede bulamıyorum buralarda, gerekli bir parça olduğunda arıyalım seni ;ayrıca siteye üye olman iyi olmuş;  kolay gelsin iyi günler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

securitas::::::::: :)

evet parca bu hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

herkese s.a benden büyük abilerim benden küçük kardeşlerim 1 hafta sonra yurt dışından  mazda2 mazda 3 mazda6 ve 626 323mazdalaranın  hazır olan parçaların fotograflarını motor kısmı aksesuar  kaportaya bağlı parçalar ve öndüzen amersör rotlar tabla gibisi parçaların fotolarını ekleyecem herkese duyrulur bide elektirik parçaları buji buji kabloları v.s

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

marspiyellerin fiyat ve fotolarini bekliyorum. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selam kardeşim 99  323ün hava fltresi ilemotor arasındaki hava emiş hortumu lazım.1,5motor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

a.s  kardeşm  imkanın varsa şimdi fotosu varmı yanında buraya at alacam 2 sonra arkadaş yurt dşnda intrnet üzernde atacam ona baksın blur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2010 mazda 3 sol iç dıştaki top lamaları ve sağ iç tarafta ki lamba gerekli. Elinizde var mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda familia98 model hava emiş hortumu lazım birde sol tompon icinde buluna hava filitre kutusuna bağlanan bidona benzer bir parça var o lazım bulmabilirmiyim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşım 2005 model mazda 3 aracım var,6'lı cd çaları bozuk,yeni bir 2005 model mazda 3 6'lı cd çalar temin edebilirmisin

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.