abdullah01

Familia HB Spoiler (99)

selam arkadaşlar benım 99 famıla hb var.benımkının modelınde famılalarda arkada rüzgarlık var sanırım orjınal ama ben aldıgımda yoktu nerden bulurm fiyet nedir bilen arkadaşların yardımlarını beklıyorum şimdiden teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok mu bilen kımse arkadaşlar ben adana dan yazıyorum cvplarınızı beklıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hemşerim familia'nın hb'si olmaz familia sedandır.. Seninki hb ise astinadır muhtemelen.. Bi fotoğrafını ekle ona göre yardımcı olayım sana ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

astına dıyen var famıla dıyen var lantıs bıle dıyen var ama arabam 323 f yazıyor astına dıye bı yazı okumadım ben neyse ben nasıl fotograf yukleyecegımı bılmıyorum kı ama yuklemeye çalışayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

f yazıyosa kesinlikle lantis tir. ;D  ben yükliyim fotoyu sen bak bumu söle. ;)

post-5789-141695286389_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu deıl kardeşim ılgın için tşk edrım ben yuklemeye çalışayım fotoyu sen bana yardımcı olabılırsen sevınırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

en son yazılan mesajın orada mavi bir yanıtla butonu var ona bas çıkan ekranda mesajınıda yazabiliyosun hemen altında ekler ve diğer seçeneklere tıkla oradan dosaya ekle bölümünden gözat a tıklayarak sende kayıtlı fotolardan birini ekleyebilirsin ama fotonun boyutu bilgisine dikkat et o boyuttan büyük fotoyu yükleyemezsin küçültmen gerekir.

http://www.mazdaclubtr.com/440/forum-yardim-sikca-sorulan-sorular-sss/msg405386/#msg405386

bu linkte tüm bilgiler var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet kardeşim bu arac ve bu aractaki rüzgarlıktan arıyorum nereden bulabilirim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yukarı da kı lınktekı resimde aynı model arabam var aynı rüzgarlıktan lazım yardımcı olabılecek arkadaş yok mu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hazır bulunur mu bilmeme ama İstanbulda Custom yapan yerler var ortalama 90-120 lira maliyetle.

Sem Tuning gibi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.