Jump to content

1990 626 için sol arka kapı cam kaldırma anahtarı arıyorum.

miskinn

Tavsiye Edilen Mesajlar

1990 626 için sol arka kapı cam kaldırma anahtarı arıyorum. Ayrıca teyp altındaki boşluğu dolduran kapak ve çakmağım da eksik. Manisa-İzmirdeki bütün hurdacıları dolaştım. İnternette bakmadığım site kalmadı ya da ben öyle zannediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arif konuk : 0.542.251.80.49 bursa

önce bu numaradan bir ara konuş belki vardır.

0.224.215.81.30 alko otomotiv buradanda sorabilirsin bursa

0.312.345.52.17 aoto japan buradada olabilir. ankara

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arif Bey'i aradım, onda sadece 323 parçaları varmış, 626 parçaları olabilecek başka bir beyefendinin numarasını verdi, ilk konuşmamızda elinde olduğunu ama yarım saat sonra işyerine geçeceğini belirtti.

İlginize çok teşekkür ederim Gürhan Bey.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

rica ederim kardeş benim bu foruma üye olmamdaki amaç zaten bilgilenmek yardım almak  vede diğer mazda kullnıcılarıyla bilgilerimi paylaşmak yardımcı olmak. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Havaleyi yaptım, istediğim parça + çakmak şu sıralar tarafıma kargolanmış olması lazım. montajını yaptığımda bakalım cam krikom sağlam çıkacak mı :).

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam anahtar ne kadara geldi acaba? Paylaşmanızda mahsur yoksa tabi.

iyi forumlar...

50tl ye geldi ankaradan. İzmirde daha önce sordurmuştum onlar da 50tl demişti, hatta tanıdık fiyatı 50tl dir 75tl normali.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler. Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Diğer kapıları sökmedim ama yarın yine kontrol edicem, sanırım ana kumanda dışındaki diğer 3 kapının switch i aynı. Aynı çıkarsa bir tane daha yedek alıcam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet aynı. iki tırnakla dış kaba tutunuyor. Fakat çıkmasına çok da güvenmeyin plastik parça çalışıyor olup da içi çatlak olabiliyor. kısa bir süre sonra bozuluyorlar. üzerindeki pull up yazısı silinmemiş olanından alırım yerinizde olsam eskidiğini anlamanın başka yolu yok gibi. benimkiler orijinali daha pütürü duruyor fakat yazılar silinmiş :D

iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet aynı. iki tırnakla dış kaba tutunuyor. Fakat çıkmasına çok da güvenmeyin plastik parça çalışıyor olup da içi çatlak olabiliyor. kısa bir süre sonra bozuluyorlar. üzerindeki pull up yazısı silinmemiş olanından alırım yerinizde olsam eskidiğini anlamanın başka yolu yok gibi. benimkiler orijinali daha pütürü duruyor fakat yazılar silinmiş :D

iyi forumlar...

Sizce Manisa'dan arayıp Ankara'daki hurdacıdan sipariş ettiğim parçanın yazısı ve pütürü hakkında fikrim var mıydı? :)

Bazı noktalarda gözü karartmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada benimkiler bozuktu kendim tamir ettim onun için belirtmiştim düğmenin durumunu.

geçmiş olsun.

iyi forumlar...

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...