Jump to content

Golf GTI 9,5 Saniyede Yazlık Oluyor

Efebey
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Volkswagen gelmiş geçmiş en güçlü üstü açılır Golf GTI’nin ilk fotoğraflarını ve ayrıntılarını basına dağıttı.

bruvuyqy.jpg

İlk nesilden beri ilk defa Golf GTI’nin üstü açık bir varyantı çıkarılacak.

210 bg güce ve 280 Nm torka sahip olan üstü açılır otomobilin 0-100 km/s hızlanması 7,3 saniye, azami hızı da 237 km/s (DSG ile 235 km/s).

Hidrolik kumaş tavan 9,5 saniyede açılıyor ve 30 km/s’ye kadar hızlarda çalıştırılabiliyor.

h9a7j5z8.jpg

VW’nin yüksek performanslı üstü açılır otomobilinin özellikleri standart GTI’dekilere benziyor.

Diğer GTI modellerinde olduğu gibi GTI Cabriolet’de, kırmızı çerçeveli radyatör ızgarası, GTI tamponlar, arka difüzör ve 225/45 ebadında lastikler takılı 17 inçlik ‘Monza’ alaşım jantlar bulunuyor.

Kabinde klasik desenli spor koltuklar ve deri kaplı direksiyon simidi dikkat çekiyor.

mgqjdiyr.jpg

Golf GTI Cabriolet’nin üstü açıldığında bagaj hacmi 250 litre.

Bu değer sınıfının en yükseği. Örneğin üstü açılır bir Mini’nin bagaj hacmi yaklaşık yarısı kadar daha az.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O jantlar nedir öyle yahu :D Jant değişim opsiyonu olmadan alınmaz :D

Bu arada başlığı 9.5 saniyede yazık oluyor okudum defalarca :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Coriolis

180 kilo daha ağır ve daha az rijit gövdeli bir Golf GTI...

özellikle bu sene sonu yeni kasası çıkacakken.

tek soru : neden???...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorma Burak abi, dün başlığı defalarca yazık oldu diye okudum ta ki resmi görene kadar. Yetmedi bugün bir daha yazık oldu diye okudum başlığa girince yine uyandım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazan ;Saniyede yazlık oluyor...

Okuduğum ; Sanayide yazık oluyor...

Başlık açılıp resimleri görene kadar aklımdan geçen saçma sapan şeyleri sayamıyorum bile  :D:geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk mesajı aşağıda yazanları okumadan direk yazmıştım, yalnız değilmişim sevindim  :tey:

Sorma Burak abi, dün başlığı defalarca yazık oldu diye okudum ta ki resmi görene kadar. Yetmedi bugün bir daha yazık oldu diye okudum başlığa girince yine uyandım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizim kuzuların üstü açık modeli yokmu ya şu camiayı sarssa bi.acayip bişe olurdu.

Hem o, hemde SW'si olsaymış nasıl olurmuş aceba?

Bir SW'ci olarak merak ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...