arsuz

Kaza Yaptım

Bu konuda 27 ileti var

mrb arkadaşlar. maalesef kaza yaptım ve trafik kurallarına göre yüzde yüz hatalıyım.30 metre genişliğindeki ara yolda sol şeritten girdim. tam eve dönerken karşıdaki araba üzerime kırdı ve olan oldu. trafikte beni hatalı buldu tabiki. panik yaptım yanlışlıkla üzerine kırdım diyor,yolda ikimizden başka araba yok,direksiyonu hiçbir yere çevirmese kaza falan olmayacak ama oldu artık.kaskom olmadığı için arabamı kendim yaptırmak zorundayım. airbagler patladı,tampon, radyatörler gitmiş. çıkma bulabileceğim yer biliyorsanınz msjlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun.Neyse ki size bir şey olmamış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun . Şanslısın ki çıkmacıların çoğu memleketinde.Sizin sanayiden parça almıştık .  bir de forumda remzi adında kilis'te oturan bir abi vardı. ticaretimiz oldu, güvenilir biridir. ona da danışın derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok geçmiş olsun :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyük geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

sahibinden.com'da hasarlı araçlar bölümünden araç ve model bilgisini girerek arattığınıda çoğu hurda aracın parça olarak satıldığını görürsün, işine yarayacak şeylerin olduğuna eminim...

Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun, kimseye bişey olmamış çok şükür...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gaziantepte sarı duran diye bir adam var ama Allah korusun sıfırından fazla para ister. Ama bulamayacağın parça yok gibi bir şey. Sanayiye girdiğin zaman camiyi geçince sağda kalıyor. Herkes tanır. Eğer tuzlu gelirse anlayan biriyle atla Kilis'e git daha uyguna istediğin parçayı bulursun. Fakat işte orada da eğer mekanik ya da elektronik bir parça ise garantisi olmaz.

Geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin.

iyi forumlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler arkadaşlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun.Allah hepimizi kazalardan korusun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun kardeşim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.