Jump to content

Aurora Blue :(

Juen

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar sıfır aldığım ve 3 yıldır severek bindiğim kuzumu satmaya karar verdim. Hayırlısıyla bir Scirocco yada Mini Cooper S almak istiyorum.

2009 model 42.000km de sorunsuz ekstraları olan bir araç (ekstralar ilanda yazıyor) Yanılmıyorsam 8.000km oldu BRC marka lpg takılalı. Kazası yok aracımın, alışveriş merkezi otoparkında bir amcanın geri geri gelirken bir sürtmesi söz konusu. Fotolarını çekmiştim elimde mevcut.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-hepsinden-farkli-aurora-mazda-3-76834577/detay/

3c36714a.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aydın kardeşim . Araba değiştirilirken daha iyisi,daha kalitelisi, daha üst sınıfı tecih edilmeli. Bir çok masraf edip arabanı istediğin şekilde kız gibi yapmışsın. En az 5 sene kullan. Isınamadım,soğudum diyorsan o başka. İnsan arabasını severek kullanmalı. Bence bir daha düşün. Elindeki de imrenilecek  bir araba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Hüsnü bey doğru diyorsunuz üst sınıf tercih edilmeli fakat belli bir bütçem var üzerine verebileceğim. O şekilde duruma göre karar vereceğim henüz alacağım arac tam olarak netleşmiş değil. Arabamı gerçekten severek yaptım ve kullanıyorum fakat 3 yıl oldu insan bir yerden sonra değişiklik istiyor. Tşkrler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlısı olsun gençlik ateşi diyelim napalım.aracın değişilecek bi araç değil bende kıymetini bil derim.heleki şu Türkiye şartlarında.ben evli bi kardeşin olarak sölüyorum yanlış anlaşımlasın.hayat şartları çok zor ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlısı olsun gençlik ateşi diyelim napalım.aracın değişilecek bi araç değil bende kıymetini bil derim.heleki şu Türkiye şartlarında.ben evli bi kardeşin olarak sölüyorum yanlış anlaşımlasın.hayat şartları çok zor ;)

Estf. neden yanlış anlıyayım. Doğru söylüyorsunuz ancak sizinde dediğiniz gibi gençlik ateşi :D Zaten öyle tahmin ediyorum ki birkaç sene sonra geri dönüş yaparım heralde Mazda 3 e :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...