onurr_latif

Sedan Modifiye Önerileri (89-94)

merhaba abiler beyaz 94 model sedan 323um var.modifiye olarak ne önerirsiniz? spoyler on arka tampon gibi?yada elinizde resim olan varsa onlarada bakıp fikir alabilirim.şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeş modifiye tamamen zevk işidir vede sizin zevkinize kalmış bişeydir, bence modifiye yapılırken aracın orjinaline bağlı kalınmalı, gelelim benim önerilerime sizin arabanızı görmediğim için ezbere konuşmak zorundayım bence arabanın tamponlarına falan hiç dokunma, arka bagaj üstü vede arka cam üstü spoiler taktır, süs tepe anteni yapıştır, şık bir egsoz ucu taktır, tampon altı vede marşpier taktır ( gerçi bana göre bu bile fazla) aracın orjinal ebatlarında bir takım güzel jant al özellikle orjinal ebat olsun çünkü orjinalin dışında ne takarsan sana maliyet,yakıt sarfiyatı, performans düşüklüğü ,konfor eksilmesi olarak geri döner eğer koltuk kılıfı kullanıyosan kırmızı-beyaz yada kırmızı-siyah renkte deri kılıf taktır camlara en açık renk film yaptır tabii sizin oradaki polislerin tavrına göre eğer engelleiyolarsa yaptırma, cezası 140 tl dir, arabanın boyası pasta cilası eksiksiz olsun , pırıl pırıl parlasın, bunun dışında aracın dışına reklamcıda bantla kendi stilinde süsleme yapabilirsin, bak benim imzamda link var fotolara bakabilirsin  ben kendi arabamın orjinal hiçbir parçasını değişmeden küçük eklemelerle elimden geleni yapmışım vede inan herkes çok beğendi, diyeceklerim bu kadar sonuçta sizin zevkinize kalmış bişey , kolay gelsin. yaptıklarının fotolarını hatta aracın şu andaki fotolarını yüklemen iyi olur hem aracını görmüş oluruz. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamamdır abicim resimleri yüklücem en yakın zamanda cok teşekkür ederim =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben de spoiler yaptıracam hem bagaj üstü hemde arka cam üstü , foruma üye bir arkadaştan haber bekliyorum sipariş vermek için, eğer ki senden önce yaptırısam fotolarını bırakırım bakarsın.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi iyi olursa benim yaşadığım yer ufak bi yer onun için pek yaptıramıcak gibiyim ya.ama spoyler şart. app plaka yapıyım dıyorum.camlar zaten filmli.cantlarımda güzel.bakalım artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kolay gelsin fotoları bekliyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba abiler beyaz 94 model sedan 323um var.modifiye olarak ne önerirsiniz? spoyler on arka tampon gibi?yada elinizde resim olan varsa onlarada bakıp fikir alabilirim.şimdiden teşekkürler.

Subarulara benzetebilirsin, kaputa hava ızgarası,orjinal ebatlara yakın siyah boyalı cantlar , arkaya ufak bir spoyler... Fazla abartmadan yapılırsa şık olabilir

post-5674-141695286624_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-varsa-bi-esi-birakirim-bu-isi-70334152/detay/

Örnek olabilir diye düşündüm abartısız jant lastik ve yere yaklaştırmak arabayı oldukça gösterişli hale getiriyor. + olarak xenon, amerikan park, egzos, cam filmi, abartısız app plaka (aydınlatması beyaz) ve kabin içindeki aydınlatmaları beyaz olarak değiştirmek aracınızdan keyif almaya yetecektir. - olarak direksiyon simidini orjinal kalması iyi olur. Tabiki bunlar pratikte benim fikirlerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

modifiye önerileriniz nedir acaba ?

post-8874-141695293326_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Old school jdm spec yapmanı öneririm.

Renk sanıyorum şampanya rengi ve bu çok nadir rengin değerini bil.

Bu rengi siyah ve(ya) mat füme ile bütünleştirmelisin. Başka bir renk düşünme bile..

Bence zamanla şunları uygulayabilirsin ve o zaman çok keyif alacaksın aracından;

-Öncelikle tamponun boyanması gerek, sol taraf iyi durumda değil gözüktüğü kadarıyla.. Siyaha boyatmanı öneriyorum.

-17 '' Spoon jant & Lastik [ bu: http://i344.photobucket.com/albums/p335/CZT_03/IMG_2195.jpg ya da http://lastikreyonu.com/admin/uplfiles/B_1842897-15012013122713.jpg ] Önerim mat füme

-40 mm vogtland yay

-Mat füme bagaj üstü M spoiler sakın cam üstü spoiler a girme.

-Abartı olmayan arabada şık duracak krom egzoz ucu

-Parkları sinyallere bağlat

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yay + basıklık yeteri kadar işinizi görür eğer varsa marşpiyel ve lipte olur birde google a kendi modelinizin modlanmış fotolarını bulun yol göstersin size

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.