Jump to content

Satılık 2009 Model Mazda 3 1.6 Touring Otomatik

castello

Tavsiye Edilen Mesajlar

severek kullandığım aracım zorunlu nedenlerle satılıktır.

forumdan ulaşan arkadaşlara fiyatta bir miktar indirim yapılacaktır.(fazla değil)

yeni sahibine hayırlı olsun simdiden.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-bu-fiyata-tertemiz-otomatik-mazda-3-sadece-26bin-km-de-77861733/detay/

ilan onay surecinde

1-2 saate onaylanır..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Fatih. Hatırlarsan aracı beraber teslim almış, hemen akabinde SONAX'a götürmüştük.

Gözüm kapalı kefil olabileceğim bir araç. Konuşmuştuk zaten, şu andaki aracımı almasam aklımdaki ilk araç bu idi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Fatih. Hatırlarsan aracı beraber teslim almış, hemen akabinde SONAX'a götürmüştük.

Gözüm kapalı kefil olabileceğim bir araç. Konuşmuştuk zaten, şu andaki aracımı almasam aklımdaki ilk araç bu idi :)

eyvallah abi

unuturmuyum :) is durumlarından dolayı 3-4 ay kullanamamıstım hatta :(

insallah yeni sahibine hayurlı olur.ist.da zor bulunur boyle arac (ben bulamamıstım oradan biliyorum :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir arkadaşıma önerdim bile :D Yeni kasa düşünüyordu ama bakarsın senin aracı da dikkate alır :)

araba Ali burak abimin arkadasına satılmıstır

kendisine buradan da tsk edeyim

insallah CX-5 baslıgına yorum yazarız ileride :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alan satan hayrını görsün .... :)

Satın alan benim ve Ali Burak'ın ortak arkadaşı her iki taraf içinde hayırlı olsun.

stilock / Mazda3 impressive A/T

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Satın alan benim ve Ali Burak'ın ortak arkadaşı her iki taraf içinde hayırlı olsun.

Amin, yalnız bu kadar işin içine girdi hala şu siteye üye olamadı ben ona yanıyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amin, yalnız bu kadar işin içine girdi hala şu siteye üye olamadı ben ona yanıyorum :D

Led 3. stop lambasından bahsetmişsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Led 3. stop lambasından bahsetmişsin :)

Sana havale ettim :D Savaş'ın bana yaptığı gibi bir tane yaparsın artık :D Ya da en kötü ihtimalle ebay'den getirtilir :)

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...