Burak

2010 ve Sonrası Mazda3 HB için LED 3. Stop Lambası

Bu konuda 34 ileti var

Arkadaşlar,

Savaş ve kardeşi, Yunus için güzel bir LED çalışması yapmıştı. Sağolsun, bizim araçlar yani HB ker  için de en kısa sürede yapacağını belirtti. Yaptığında tüm aşamaları buradan sizlerle paylaşacağız.

Hatta mümkün olursa bagaj aydınlatması için de güzel bir LED şerit talebim vardı onu da halledebilirsek ayrı bir konuda onu da sizinle paylaşırız.

s.halilduru bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben kendi arabam için yaptım :D

[smg id=7207]

[smg id=6166]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu da Yunus için yaptığımızdı.

[smg id=6232]

[smg id=6223]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yanıyorken koymamışsın ama Galeride şöyle bir resim de mevcut ;

[smg id=7043]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu da arabanın üzerinde yanarken görünüşü ;

Bugün benim 3. stopu verdim Savaş'a, bir süre sonra geri alıp kendi aracıma takmış olurum :)

post-1-141695287322_thumb.jpg

s.halilduru bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel olmuş benim 3. stop ledmi merak ettim gidip bakayım değilse bende isterim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel olmuş benim 3. stop ledmi merak ettim gidip bakayım değilse bende isterim :D

E hani senin 3. stop leddi :D Öyle demiştin diye hatırlıyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiç görmemiştim arkadan :D

Fena durmuyormuş :)

Gayet güzel duruyor :D Sonradan aklıma dank etti, seninkini alsam aslında işleri baya kolaylaştırmış olacaktım ama neyse :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

E hani senin 3. stop leddi :D Öyle demiştin diye hatırlıyorum :D

stoplar led, dur inip bakıyom şimdi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dışı beyaz cam kırmızı yanıyor frene basınca sanıyorum led çünki bunun aynından eski arabaya almıştım ama sizinki gibi led ler görünmüyor dışardan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dışı beyaz cam kırmızı yanıyor frene basınca sanıyorum led çünki bunun aynından eski arabaya almıştım ama sizinki gibi led ler görünmüyor dışardan

Led o led :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ehehhe ya adam inip bakmamış bile. led olsa, kedi olsa fark etmez ona :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu da arabanın üzerinde yanarken görünüşü ;

Bugün benim 3. stopu verdim Savaş'a, bir süre sonra geri alıp kendi aracıma takmış olurum :)

Fotoğraf çekilen arabada mazda mı? camdan yansıyan göğüs kaplamasının deseni aynı galiba :D ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraf çekilen arabada mazda mı? camdan yansıyan göğüs kaplamasının deseni aynı galiba :D ??

Onur, nelere dikkat ediyorsun öyle :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başka konularda eleştirilip duruyor Mazda donanım eksikliklerinden dolayı, genel savunma da maliyeti düşürmek, 10 senedir o 3. stopu spoilere veya dışarıya çıkartamamanın neresi maliyet şimdi? Mal gibi duruyor orda, hem de malın malı....

Aynadan görüşü daralttığına mı yanarsın, başka böyle stop kalmamasına mı? Antika oldu yahu bunlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahmet ve Savaş'a teşekkürlerimle. Çok güzel ve alımlı oldu

[smg id=7236]

[smg id=7237]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.