Guest drcnd

Gaza Basarken Titreme

son zamanlarda farkettiğim özellikle ani hızlanmalarda gaza  basarken arabanın genelinde fakat gaz pedalında daha hakim olan ince titreme neden olabilir.arabadan her indiğimde kapıyı kapatırken,elimle kapı siyah çerçevesi arasındaki elektriklenme ile ilişkisi olabilir mi?Yani elektrik aksamındaki bir sorun bu titremeye yol açabilir mi?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

son zamanlarda farkettiğim özellikle ani hızlanmalarda gaza  basarken arabanın genelinde fakat gaz pedalında daha hakim olan ince titreme neden olabilir.arabadan her indiğimde kapıyı kapatırken,elimle kapı siyah çerçevesi arasındaki elektriklenme ile ilişkisi olabilir mi?Yani elektrik aksamındaki bir sorun bu titremeye yol açabilir mi?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arabadan her indiğinizde koltuklar ile yaptığınız sürtünmeden dolayı elektrikleniyorsunuzdur. Sürtünmemeye özen göstererek inip deneyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

statik elektriğinizi boşaltamıyorsunuz anlaşılan.

lastik ayakkabılardan kaçının derim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

heralde işim gereği çok ayakta durduğum için hep spor ayakkabısı giyiyorum mecburen.ben en iyisi bi toprağa basayım haftasonu. :).gaz pedalındaki ince titreşim kış lastiklerinden olabilir mi?hani tırtıklı dış yapısından dolayı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gerçi ben ani hızlanmalarda motor titreşiminin kabine ve ayaklarıma yansıdığını düşünüyorum ama.siz daha iyi bilirsiniz cariolis bey.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.