crazy

Mazda 323 Astina Hoparlör Ölçüleri

kapı ıcındekı kolonları degiştirmek istiyorum ama kaç cm bılen warmı ön ve arka kolonlar şimdı sokup bak vs vs üşenıyorum yanı

armut agızıma düş oldu ama :X

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allmazda.net den alınan bilgiye göre

G07B66960A SPEAKER,LOUD-FRONT 5.5X7.5INCH/25W - 030301 LAUTSPRECHER € 104.68 €

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben şifremi kaybettim, şimdi giremiyorum. Kaybettim diyorum mail gönderdim diyor ama gelen giden mail yok.  :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet uyelık sıkıntılı oluyor bıraz.

inç falan bıraz karışık oldu ama idare eder saglam set olacak inş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önler yumurta,oval kolon denılen kolonların bı ufak olan cinsi ama 16cm oturuyor arkadalar 16 cm

Hanserdar bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 1999 mazda 323 Astina sahibiyim.

Aracımın ön ve arka kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum.Oto teybi olarak navitech 4080 almıştım.Hoparlör olarak yine navitech alsam yeterli olacağını tahmin ediyorum.Ön ve arka hoparlör ebatları bilen arkadaşlarımız varsa bildirirlerse sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 1999 mazda 323 Astina sahibiyim.

Aracımın ön ve arka kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum.Oto teybi olarak navitech 4080 almıştım.Hoparlör olarak yine navitech alsam yeterli olacağını tahmin ediyorum.Ön ve arka hoparlör ebatları bilen arkadaşlarımız varsa bildirirlerse sevinirim.

Konunuzu forumda daha önce açılmış başka bir konuyla birleştirdim. Umarım faydalı olur.

Hanserdar bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ön ve arka kapı hoparlörlerinin ebatları aynımı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkaları söküp bakmadım ama önler 5" x 7" boyutundaki ovallere göre. Arkalar 6" x 9" gibi hatırlıyorum ama emin değilim.  Bazı fordlarda bu boyutu kullanıyor. Piyasada bulunması zor bir ölçü. Ben internetten clarion bulmuştum 130 tl ye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.