Jump to content

Farklı Ülkelerde Benzin Fiyatları Sıralaması

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Diğer taraftan düşününce üretici olsan bile çok ucuza satılmaması lazım, ondan sonra da atmosfer/çevre diye ayaklanıyoruz.. ABD sokakları 4-5 litrelik araçlarla dolu, çoğunun yaptığı iş çocukları okula götürüp getirmek..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sığırlık rekoru da  bizde böylece, Holstein dan daha verimli ineğiz biz , sağın A.Q

Venezuella ile Su karşılığı Benzin takas etseler bari, bu sene çok kar yağdı su bol olur  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şampiyonluğumuzda büyük emeği olan gelmiş geçmiş tüm maliye bakanlarına sevgilerle... :jedi:

Tüm bu zamlara rağmen hiç tepki göstermeyip tam gaz araba kullanmaya devam eden halkımıza saygılarla.... :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bize en yakın Norveç en yüksek Kişi Başı Milli gelirde  ilk 4 de ( 52.000 usd) , Türkiye ise  64. sırada yer alıyor (13.000 Usd.) .. Bu da depremin şiddetini artırıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maliyenin Gelir üzerinden alınması gerekli vergileri alamayıp dolaylı vergiler üzeriden açığı kapatmaya çalışması bu fiyatların bir numaralı sebebidir.

Norveç bildiğim kadarıyla petrol geliri tükendiğinde mali sıkıntıya düşmemek adına kurduğu bir fon nedeniyle fiyatları yüksek tutuyor. Gözümden kaçtıysa affola ama diğer petrol üreticisi ülkelerde fiyatlar daha düşük diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanki dünyanın merkezinde , şanslı albayrak renginde zam şampiyonu ülkemiz ,

Aferin bu da bir başarıdır, ayaklar baş olurda ortadakilerden bişey olmaz, bir gün belki ucuzlukta başı çekeriz  :D ümidi kesmeyelim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ocak ayında Almanya da Golf GTD kiraladım..deli gibi kullanıp 2 defa prag yapıp toplam da yaklaşık 1000-1200 km yol yaptım. bana dizel maliyeti 100-110 Euro civarında idi.

Almanyada ortalama gelir 1800-2000  Euro civarı.

varın gerisini siz düşünün...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Neyse hiç eksik olmayan malum yerime, gerenkli uygulamayı avatarla yaptım. Artık rahat uyurum bu gece. :D

Bundan bende istiyorum , yapıştırıcam arka cama :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...