Guest Orbitus

2013 Mazda6 SKYACTIV Prototip

Bu konuda 23 ileti var

Güncel kasadan çok farklı görünmedi ama bu kadar karartma yanıltıcı olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Diğer fotolara göre arkada değişiklikler yapılmış görünüyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şinasi , takkeli nerde ?

Benden önce davrandın.

Madem onlar olacaktı, bu nereden çıktı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

avatarını beğendim gökhan usta :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eyvallah sağol. Bize yakışanı seçtim.

duygularımıza tercüman olmuşsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok ya Fatih. Öyle olduğunu hiç sanmıyorum. Bu model için Skyactiv teknolojilerini kullanıyor demişler, ayrıca Takeri izlerini taşıyor demişler. Takeri diye bize bunu yedirmesinler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

piyasadaki mazda 6 dan  bi farkını göremedim gören varsa yazsın da anlayalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kabuk, mevcut kasa... içi yeni...

yersen :) kuruyemiş gibi oldu biraz kabuk,içi.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu vergi sisteminde, bu kasayla yine 2.0 motor gelirse hiç şansı yok  bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar takeri vede shinari yeni modeller bence , 3 ve 6 ile alakaları yok zaten 3 ün skyaktive leri üretilmiş satılıyor vede bu fotolar bunu açıklıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Takeri ve Shinari'nin 3 ve 6 ile nasıl alakası yok ? Bir sonraki kasaların prototipleri o modeller :)

2.0 SKYACTIV motor zaten üretildi, Mazda CX-5 ile de Türkiye'ye geliyor. Dediğin gibi bu motor Mazda3 ve Mazda6 da da bazı ülkelerde sunuluyor ama Türkiye'ye yeni kasalarla birlikte girecek yeni motorlar bildiğimiz kadarı ile.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu vergi sisteminde, bu kasayla yine 2.0 motor gelirse hiç şansı yok  bence.

bence gene 2.0 ltr motorla gelecek çünkü mazda diğer markalar gibi ülkelerin durumuna veya her ülkenin vergi düzenlemesine göre araç üretmiyor bir cizgisi var mazda nın ondan ayrılmıyor büyük pazarlara zaten uyuyor bu cizgi ama malesef bize uymuyor, sadece japonyada araç üretmeside bence mazda için bir artıdır, prestijdir, mazda diğer markalar gibi yapsa bu kalitede rakip tanımaz hele hele yeni modellerleama öle oluncada farklı ülkelerde üretim yapması vede yatırım yapması gerekir buda bilindiği üzere kalite farklılıkları yaratır. Bakalım neler olacak hayırlısı. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.