Jump to content

Xenon Far

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selman abi aklıma geldi,sen boya koruma yaptırmadan önce xenon taktırıcaktın arabaya,unuttun mu yoksa taktırmıcak mısın ??? bu arada İrfan ın sislere taktığı xenon u gördük servise gittiğimizde,gerçekten on numara olmuş  8) listeye onu da yazdım ama akü işi kafamı kurcalıyo  :-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan servisten dönerken konuştuk bunu ama aklın başka yerdeydi herhalde :P, daha düşünüyorum, şöyle ki, akşamları özellikle hava kararırken araba kullanmakta cidden zorlanıyorum, tam bir tavuk karası yani, dolayısıyla zaten öteki konu da var, araba kullanmak istemiyorum hava karardıktan sonra....

Ama zenonların bu duruma yani benim görüşüme bir faydası olacaksa ki sen mutlaka olur demiştin, hatta dayın da, taktıracağım....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Volkan servisten dönerken konuştuk bunu ama aklın başka yerdeydi herhalde :P, daha düşünüyorum, şöyle ki, akşamları özellikle hava kararırken araba kullanmakta cidden zorlanıyorum, tam bir tavuk karası yani, dolayısıyla zaten öteki konu da var, araba kullanmak istemiyorum hava karardıktan sonra....

Ama zenonların bu duruma yani benim görüşüme bir faydası olacaksa ki sen mutlaka olur demiştin, hatta dayın da, taktıracağım....

selman abi çok faydasını görürsün...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

halojen farlar hava karardıktan sonra sokak ısıklarına karısıp kayboluyor, bu benim gözlenimim_arada denedigim olmustur saglı sollu sokak lambalı bi yolda giderken farları arka arkaya acıp kapatmıstım, acsamda ortam loştu kapatsamda, yani degişen pek bişey yoktu_ancak xenonlardan sonra anladım ki fark büyük_özelliklede sislerdeki xenonlar arabanın burnundan baslayarak yanlara kadar ortalıgı gündüze ceviriyor_xenon far uygulanması arabalarımıza gereken baslıca modifikasyon demeyecem gerekliliklerden biri_çünkü modifikasyon insanın keyfine kalmış uyarlamalardan olusur benim anladıgım o en azından, ancak xenon daha cok olmazsa olmaz yani gerekliliklerden biri_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selman abi aklıma geldi,sen boya koruma yaptırmadan önce xenon taktırıcaktın arabaya,unuttun mu yoksa taktırmıcak mısın ??? bu arada İrfan ın sislere taktığı xenon u gördük servise gittiğimizde,gerçekten on numara olmuş  8) listeye onu da yazdım ama akü işi kafamı kurcalıyo  :-\

Abi akü derken neyı kastedıosun ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi kafam yerindeydi,biz seni ikna ettik sanıyordum  ;D korumadan önce yaptırsan diyorum o zaman Selman abi  ???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sen kendi yaşına bak, çok bişi kalmadı kıymetlim....

ben xenonlarlada göremiomki 8) aha güneş gösslüğümdenmiş çıkarınca rahat gördüm ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...
ertugrul_erdemoglu

Ben de alıralmaz sislere ve kısalara taktım sisler 12.000k kısalar 10.000k bence hem görüntü açısından hemde kulanışlılık bakımında en gerekli modifikasyonlardan biri ... Sisleri zaten hiç kapamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de alıralmaz sislere ve kısalara taktım sisler 12.000k kısalar 10.000k bence hem görüntü açısından hemde kulanışlılık bakımında en gerekli modifikasyonlardan biri ... Sisleri zaten hiç kapamıyorum :)

Yağmurlu havalarda da görmek isteriz görüş nasıl?? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...