atopcu

Sinyal Flaşör Sorunu

arkadaşlar herkese kolay gelsin. öncelikle sorunum daha önceleri sinyal ve dörtlüler bazen takılma yapıyordu daha sonra servise götürdüm ve direksiyonun altındaki signal flasher kutusunu söken usta bunda ufak bi lehimleme yaparak sorunu giderdi şimdi ise seyir halinde iken sinyallerde problem yok fakat sinyal vermiş gibi tık tık sinyal sesi geliyor nedeni ne olabilir acaba flaşörü söküp bi baksammı acaba  soğuk lehim olabilirmi? teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Flaşör pahalı bir şey olmasa gerek; takılıyor olabilir elektrikçiye baktırın veya elinizden geliyorsa flaşörü değiştirin

kazasız günler

:nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

meraba ben alko otomativ araç nedir yardımcı olayım cep 0532 508 74 14 arayınız iyi günler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Değerli forum üyeleri benim araçta dörtlü leri açıyorum 5 yada 6 sefer yanip söndükten sonra duruyor bidaha calismiyor aynı zamanda sinyallerde calismiyor.Belli bir süre geçtikten sonra tekrar çalışıyor.Daha önce böyle bir problemle karşılaşan yada bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Saygilarimla 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@emreozkaya konunu forumda mevcut ortak konu altında birleştirdim.

Sorun bu parçada gözüküyor.

SİNYAL FLAŞÖRÜ

İyi bir oto elektrikçisi müdahale yapabilir belki..

Olmadı ilgili parçayı buradan sorgulatabilirsin.

http://www.mazdaparca.com/urunler/323-f-iv-bg-1-6-16v-karb-b6-65kw/mazda-323-sinyal-flasoru-3211-167-320

Geçmiş olsun.

emreozkaya ve s.halilduru bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet @İlhan benimde değişmesi gerekiyor dediler bende çıkartıp lehim çatlağı vardır diye tüm lehimlerin üstünden geçtim şimdi on numara çalışıyor aman nazar değmesin :) 

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, İlhan :

@emreozkaya konunu forumda mevcut ortak konu altında birleştirdim.

Sorun bu parçada gözüküyor.

SİNYAL FLAŞÖRÜ

İyi bir oto elektrikçisi müdahale yapabilir belki..

Olmadı ilgili parçayı buradan sorgulatabilirsin.

http://www.mazdaparca.com/urunler/323-f-iv-bg-1-6-16v-karb-b6-65kw/mazda-323-sinyal-flasoru-3211-167-320

Geçmiş olsun.

Teşekkürler en kisa zamanda halledicem

14 saat önce, Oziyal :

Evet @İlhan benimde değişmesi gerekiyor dediler bende çıkartıp lehim çatlağı vardır diye tüm lehimlerin üstünden geçtim şimdi on numara çalışıyor aman nazar değmesin :) 

Bu parça tam olarak nerde kendim sokebilirmiyim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
09.11.2016 at 23:07, emreozkaya :

Teşekkürler en kisa zamanda halledicem

Sökebilirsin direksiyonun alt tarafında kalıyor alttaki plastiği sökersen daha kolay ulaşabilirsin yoksa o plastiği biraz kastırman gerekli. kırmızı işaretli yerin orada

flaşör.jpg

İlhan ve emreozkaya bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Oziyal bey 91 model 626 için kullanma klavuzu gibi birşey var mı sizde?Pdf gibi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Wednesday, November 09, 2016 at 08:44, Oziyal :

Elektrikçi  halletti lehimlerin üzerinden gecti şimdi sorun yok bakalim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.