Jump to content

Sinyal Flaşör Sorunu

atopcu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar herkese kolay gelsin. öncelikle sorunum daha önceleri sinyal ve dörtlüler bazen takılma yapıyordu daha sonra servise götürdüm ve direksiyonun altındaki signal flasher kutusunu söken usta bunda ufak bi lehimleme yaparak sorunu giderdi şimdi ise seyir halinde iken sinyallerde problem yok fakat sinyal vermiş gibi tık tık sinyal sesi geliyor nedeni ne olabilir acaba flaşörü söküp bi baksammı acaba  soğuk lehim olabilirmi? teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Flaşör pahalı bir şey olmasa gerek; takılıyor olabilir elektrikçiye baktırın veya elinizden geliyorsa flaşörü değiştirin

kazasız günler

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 4 yıl sonra ...

Değerli forum üyeleri benim araçta dörtlü leri açıyorum 5 yada 6 sefer yanip söndükten sonra duruyor bidaha calismiyor aynı zamanda sinyallerde calismiyor.Belli bir süre geçtikten sonra tekrar çalışıyor.Daha önce böyle bir problemle karşılaşan yada bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Saygilarimla 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@emreozkaya konunu forumda mevcut ortak konu altında birleştirdim.

Sorun bu parçada gözüküyor.

SİNYAL FLAŞÖRÜ

İyi bir oto elektrikçisi müdahale yapabilir belki..

Olmadı ilgili parçayı buradan sorgulatabilirsin.

http://www.mazdaparca.com/urunler/323-f-iv-bg-1-6-16v-karb-b6-65kw/mazda-323-sinyal-flasoru-3211-167-320

Geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet @İlhan benimde değişmesi gerekiyor dediler bende çıkartıp lehim çatlağı vardır diye tüm lehimlerin üstünden geçtim şimdi on numara çalışıyor aman nazar değmesin :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, İlhan :

@emreozkaya konunu forumda mevcut ortak konu altında birleştirdim.

Sorun bu parçada gözüküyor.

SİNYAL FLAŞÖRÜ

İyi bir oto elektrikçisi müdahale yapabilir belki..

Olmadı ilgili parçayı buradan sorgulatabilirsin.

http://www.mazdaparca.com/urunler/323-f-iv-bg-1-6-16v-karb-b6-65kw/mazda-323-sinyal-flasoru-3211-167-320

Geçmiş olsun.

Teşekkürler en kisa zamanda halledicem

14 saat önce, Oziyal :

Evet @İlhan benimde değişmesi gerekiyor dediler bende çıkartıp lehim çatlağı vardır diye tüm lehimlerin üstünden geçtim şimdi on numara çalışıyor aman nazar değmesin :) 

Bu parça tam olarak nerde kendim sokebilirmiyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

09.11.2016 at 23:07, emreozkaya :

Teşekkürler en kisa zamanda halledicem

Sökebilirsin direksiyonun alt tarafında kalıyor alttaki plastiği sökersen daha kolay ulaşabilirsin yoksa o plastiği biraz kastırman gerekli. kırmızı işaretli yerin orada

flaşör.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, Ömer626 :

@Oziyal bey 91 model 626 için kullanma klavuzu gibi birşey var mı sizde?Pdf gibi?

Mazda 626 GD kasa için workshop manuel var normal kullanıcı kılavuzuda vardı bakmam gerek senin bulmak istediğin bilgi ne?

linkde mazda2 klasöründe

https://onedrive.live.com/redir?resid=ab4adbccafe77bb1!153

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
Wednesday, November 09, 2016 at 08:44, Oziyal :

Elektrikçi  halletti lehimlerin üzerinden gecti şimdi sorun yok bakalim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

02.12.2016 at 17:36, emreozkaya :

Elektrikçi  halletti lehimlerin üzerinden gecti şimdi sorun yok bakalim

Kolay arıza yapan parçalarımız yok :) mazda olarak aslında bunların kıymetini bilmek güzel 

birde ustayım diye geçinen esnaflar var Allah korusun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...