heci-baba

929 Almayı Düşünüyorum

bir arkadaşta mazda 929 glx 2.0 var araba baya yıpranmış alıp toparlamayı düşünüyorum ne dersiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eğer meraklsıysan vede paran çoksa hobi niyetine uğraşabilirsin, toplayabilirisin zevk meselesi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar param çok değil çok olsa temizini alırdım.uygun fiyata alacağım masraflarını şlmdi araştırıyorum.

Yavaş yavaş halledeceğim.

Ama almamalıysam nedeni hakkında fikri olan varsa söylesin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiçbir araba alınmaz ya da satılmaz diye bir şey yok ,bazı modeller yedek parça açısından biraz uğraştırabilir.Bence 929 serisinin  bulunmaz parçası yoktur.Zamanınız ve paranız olduğu sürece herşey bulunur.

Türkiye'ye az gelmiş olan bu seride belki , kapı iç döşemeleri ,cam açma düğmeleri ,araç içi ufak tefek aksesuarlar gibi parçalar biraz sıkıntı olur.Suriye taraflarından parça getirenler vardı yanlış hatırlamıyorsam ,olmadı ebay' den araştırırsınız.

Kafanıza koyduysanız ,bence alın ..yavaş yavaş eksikliklerini tamamlarsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eywallah sağolun.bende zaten şuan araştırma içindeyim karar vermedim.

Yorumlar içln tesekkurler Allah razı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben parçalarının o kadar kolay bulunacağını tahmin etmiyorum. Sitede eskiden bir üyemiz sahip olduğu 929 a yedek parça olsun diye ikinci bir tane daha tutuyor veya almaktan bahsediyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben parçalarının o kadar kolay bulunacağını tahmin etmiyorum. Sitede eskiden bir üyemiz sahip olduğu 929 a yedek parça olsun diye ikinci bir tane daha tutuyor veya almaktan bahsediyordu.

Obaaa durum vahimmiş desene..

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamamen katılıyorum bu tespite... Çünki; üç aydır 626 sahibiyim, gerek forumda gerekse sanal alemde parça fiyatları ve durumlarını araştırıyorum 929 parçasına sıklıkla rastlamadım, ben yorumumu bu kıstasa göre "alma" şeklinde yapmıştım...

Haaa bu sorunu ancak para çözer, para sorun değil diyorsan vaktin de varsa arabaya için ısındıysa al derim...

Yoksa; seni de 626 sahiplerinin arasına dahil edelim buyur gel...

:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 626 da var,düşünüyorum :) çeteye dahil olabilirim.fakat şimdilik herkesin almamalısın,alma lan! demesine rağmen hatta el kerizo ! demesine rağmen 929 ihtimali sürüyor.

haberleşiriz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 626 da var,düşünüyorum :) çeteye dahil olabilirim.fakat şimdilik herkesin almamalısın,alma lan! demesine rağmen hatta el kerizo ! demesine rağmen 929 ihtimali sürüyor.

haberleşiriz...

Sen de; para ve vakit çok demek...

;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

haberleşiriz...

Sonradan harcayacağın emek ve parayı neden çok daha iyi durumdaki bir 626'ya kanalize etmiyorsun ? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeş ben sana 323 HB öneriyorum her türlü modifiyeye her türlü uğraşa değecek vede karizması, meraklısı hemde nostaljik bir spor araçtır. kaporta modifiyesi biter motora başlarsın yani sürekli yenilersin vede zevkle uğraşırsın önerim bu kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sonradan harcayacağın emek ve parayı neden çok daha iyi durumdaki bir 626'ya kanalize etmiyorsun ? :)

:clap:

En baştan beri anlatmak istediğim de bu işte

:tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

929 larin 2 motorlari varmiymis yahu, arac kac model acep ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.