dkiskac

2005 Model Mazda3 6'lı Cd Çalar

Bu konuda 25 ileti var

arkadaşlar merhaba,2005 model mazda 3 arabam için orijinal 6'lı cd çalar lazım,bana yardımcı olabilecek kimse var mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elinde olan varmı yada bunu bulabileceğim bir yer varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha çok kişiye ulaşabilmerk için domestos

Yanlış bir yöntem dkiskac !!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

doğru yöntem nedir peki domestos?

Forum kurallarında her şey doğrusuyla yazılmış... Bir sorun/durum için birden fazla konu açmak forum kurallarına aykırıdır. Benim bildiğim ve yaptığım forumculuk böyledir...

Haaa burada durum farklıysa eğer; çıkıp forum yöneticileri sizin yönteminizin doğru olduğunu açıklasın, ben sizden seve seve özür dilerim... Aksi halde sorun yok, özür dilemenize de gerek yok... Kolay gelsin...

:fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

domestos burda ö.dilenecek bir durum yok,ben sadece doğru olanı öğrenmek için sordum,doğru yöntem nedir diye

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne lazım şimdi... 6lı çalar mı, tamir mi, parça mı? yoksa bende bir konu daha açıp mı polimik yapayım... hehe :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

okkko ilk mesajımda da belirttiğim gibi 6 lı cd çalar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

okkko ilk mesajımda da belirttiğim gibi 6 lı cd çalar

ben de bir önceki mesajımda belirttim, kendisini mi istiyorsunuz, tamire ihtiyaç var. sıfır malzeme mi, çıkma mı? tamam 6lı CD çaları anladık da, detay verir misiniz? ürünün kendisi lazımsa şase numaranızı vermeniz de gerekiyor. bazı seriler bazı araçlara olmuyor. 2 farklı seri var. size hangisi lazım. yani yazıverin iki satır da yardımcı olalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

okko bana mümkünse ekranı üzerinde çıkma 6'lı cd çalar lazım,şase numarasını öğreneyim,sana göndereyim,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

okko bana mümkünse ekranı üzerinde çıkma 6'lı cd çalar lazım,şase numarasını öğreneyim,sana göndereyim,

ekran üzerinde olmaz, ayrıdır...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende kullanılmamış çıkma var bir kaç tane ama sizin araca olurmu bilebilmem için şase no şart...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende kullanılmamış çıkma var bir kaç tane ama sizin araca olurmu bilebilmem için şase no şart...

2006 mazda3 icin bende de bir tuş eksik "track seek apc" tuşu. Sizin cikmadan temin edebilir miyiz acaba? Sase numarasi gerekiyormu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2006 mazda3 icin bende de bir tuş eksik "track seek apc" tuşu. Sizin cikmadan temin edebilir miyiz acaba? Sase numarasi gerekiyormu?

bendeki çıkmalar sfır... size tuşu gönderirsem kime nasıl satarım tuşsuz ses sistemini... bana bozulmuş ses sistemi denk gelirse size haber vereyim...

tşk.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bendeki çıkmalar sfır... size tuşu gönderirsem kime nasıl satarım tuşsuz ses sistemini... bana bozulmuş ses sistemi denk gelirse size haber vereyim...

tşk.

Cok sevinirim valla.

tesekkurler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

okko merhaba,istersen sana benim arabanın şase numarasını göndereyim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nedense msn mesajlaşması gibi ilerlemiş konu :D Kısa ve net cevaplar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.